نحوه‌ نمایش استوری های اینستاگرام به‌زودی تغییر می‌کند

امکان بررسی استوری‌های اینستاگرام و فیسبوک در یک پلتفرم

نمایش استوری های اینستاگرام

توسعه‌دهندگان اینستاگرام قصد دارند نحوه نمایش استوری های اینستاگرام در این پلتفرم را به‌صورت آزمایشی تغییر دهند. گزارش‌‌های جدید نشان می‌دهد که این اپلیکیشن محبوب رسانه‌های اجتماعی می‌تواند استوری‌هایی را که به‌صورت عمودی اسکرول می‌شوند، شبیه به نحوه عملکرد Reels در این برنامه ارائه کند.

این ویژگی می‌تواند جایگزین طرح فعلی نمایش استوری‌ها شود که به‌صورت افقی حرکت می‌کند و استوری جدیدی در سمت راست استوری‌های قدیمی‌تر ظاهر می‌شوند. در حالی که کاربران برای رفتن به استوری بعدی باید روی لبه سمت راست صفحه ضربه بزنند و برای نمایش استوری کاربر بعدی باید انگشت خود را روی صفحه بکشند، ویژگی جدید به آن‌ها اجازه می‌دهد تا برای رفتن به نمایه بعدی به‌سادگی انگشت خود را به سمت بالا بکشند. با این حال، فهرست استوری‌ها همچنان یک نوار عمودی در بالا خواهد بود.

اینستاگرام در حال آزمایش نحوه جدید نمایش استوری های اینستاگرام در ترکیه است، اما باید دید که چگونه و در چه زمانی این پیاده‌سازی در مناطق دیگر اجرا می‌شود. توجه داشته باشید، از آنجایی که این ویژگی در حال آزمایش است، ممکن است اینستاگرام تصمیم بگیرد آن را حذف کند و به چیدمان استوری‌های افقی پایبند بماند.

طبق دیگر گزارشات، همچنین اینستاگرام بیش‌تر از هر زمان دیگری در حال ادغام استوری‌های کاربران این شبکه با شبکه‌ی اجتماعی فیسبوک است. اکنون، این ویژگی جدید به شما امکان می‌دهد در صورت تمایل، محتوای هر دو شبکه را از طریق یک اپلیکیشن بررسی کنید.

کاربران اینستاگرام که استوری‌های خود را در فیس بوک به اشتراک می‌گذارند، اکنون می‌توانند با بازکردن آن استوری خاص و کشیدن انگشت به بالا، بازدیدهای هر دو پلتفرم را در خود اینستاگرام مشاهده کنند. با این حال، گزارش شده است که این ویژگی در حال حاضر می‌تواند عرضه محدودی داشته باشد، بنابراین، ممکن است بلافاصله برای تمامی کاربران فعال نشده باشد.

افزودن این قابلیت دو شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک را که در حال حاضر از پیام‌رسانی بین پلتفرمی پشتیبانی می‌کنند، به ایجاد ارتباط با یکدیگر یک گام نزدیک‌تر می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا