1%
  • 10/10

بازیگران Inside Out 2 فیلمنامه کامل را در اختیار نداشتند

دنباله‌ای موفق بر یکی از بهترین آثار پیکسار

بازیگران Inside Out 2 فیلمنامه کامل را در اختیار نداشتند ۲ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
بازیگران Inside Out 2

به گفته بازیگران Inside Out 2 در گفتگوی جدیدشان، آن‌ها اظهار داشتند که فیلمنامه کامل توسط سازندگان در اختیار آن‌ها قرار نگرفته است.

فیلم سینمایی Inside Out 2 سرانجام در هفته جاری روانه اکران در سینماها شد و نه تنها نمرات بسیار درخشانی را دریافت کرده بلکه عملکرد ثبت شده توسط آن در باکس آفیس در هفته اول انتشار بسیار شگفت‌ انگیز بوده است. دنباله یکی از برترین ساخته‌های استودیو پیکسار (Pixar) در اولین هفته درآمد درخشان 295 میلیون دلاری را ثبت کرده و هم‌اکنون 92 درصد آرای مثبت منتقدان و 96 درصد آرای مثبت مخاطبین را در وبسایت راتن تومیتوز در اختیار دارد.

در دنباله این فیلم شخصیت‌های محبوب نسخه اول نیز بازگشته که شامل شخصیت شادی با نقش‌آفرینی امی پولر (Amy Poehler) می‌شود. با این حال برخی دیگر از شخصیت‌ها که هر کدام نماینده یکی از احساسات انسان هستند توسط بازیگران جدیدی صداگذاری شده‌اند. در اولین فیلم، شخصیت ترس توسط بیل هیدر (Bill Hader) صداگذاری می‌شد اما در نسخه دوم، تونی هیل (Tony Hale) جای ایشان را گرفته است. میندی کالینگ (Mindy Kaling) صداگذار شخصیت نفرت در نسخه اول بود اما جای ایشان را لیزا لاپیرا (Liza Lapira) در فیلم دوم گرفته است.

بازیگران Inside Out 2 شامل تونی هیل و لیزا لاپیرا به تازگی گفتگویی با نشریه کامیک بوک داشته‌اند و طی آن اظهار داشتند که آن‌ها فیلمنامه کامل این فیلم را دریافت نکردند. تونی هیل در پاسخ به این موضوع که چگونه لحظات احساسی که به امضای کاری پیکسار تبدیل شده به او ضربه زده توضیح داد که “برای من، تنها مشاهده این لحظه بود زیرا ما در ابتدا فیلمنامه آن را در اختیار نداشتیم. در چنین شرایطی شما تنها در حال کار با قطعاتی از داستان هستید و به همین دلیل من هیچ کدام از احساسات این شخصیت را تا زمان اکران فیلم ندیده بودم و تنها در این زمان، با لحظه احساسی آن مواجه شدم. به همین دلیل واکنش من دقیقا به مانند واکنش شما بوده است.”

لاپیرا نیز در ادامه توضیح داد “من برخی از این لحظات احساسی را در اختیار داشتم. لحظه‌ای وجود دارد که در آن همگی آن‌ها یکدیگر را در آغوش می‌گیرند و پس از آن حوادثی به وقوع می‌پیوندد که اشک من را درآورد. زیرا دقیقا به همان صورتی که درون آدم شکل می‌گیرد به نمایش در می‌آید و احساسی است که به انسان کمک می‌کند.”
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments