1%
  • 0/10

انتشار انحصاری Indiana Jones برای ایکس باکس منطقی است

دیزنی توضیح می‌دهد

انتشار انحصاری Indiana Jones برای ایکس باکس منطقی است ۰ ۲۲ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
انحصاری Indiana Jones

رئیس بخش بازی‌های دیزنی انتشار انحصاری بازی Indiana Jones برای ایکس باکس را از نظر مالی و استراتژیک منطقی می‌داند.

بازی ایندیانا جونز توسط استودیو مشین گیمز و شرکت بتزدا ساخته می‌شود و تا چند ماه پیش پلتفرم‌های مقصد آن در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. با این حال، با توجه به خرید این کمپانی‌ها توسط مایکروسافت، در نهایت تیم سازنده در پیامی رسما اعلام کرد که این بازی به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه می‌شود.

در همین راستا، شرکت دیزنی، کمپانی مادر لوکاس فیلم و مالک ایندیانا جونز به تازگی در پیامی خاطرنشان کرده که عرضه انحصاری بازی برای ایکس باکس چه از نظر مالی و چه از نظر استراتژیک منطقی است و این شرکت هیچ اعتراضی نسبت به این موضوع ندارد.

شان شاپتاو، رئیس بخش بازی‌های ویدیویی دیزنی، در گفت‌وگویی اذعان داشت که به خاطر جامعه گسترده اکوسیستم ایکس باکس، انتشار انحصاری بازی برای این پلتفرم قابل توجیه بوده و کماکان بازیکن‌های زیادی قادر به تجربه این بازی خواهند بود. او در این زمینه توضیح می‌دهد:

ایکس باکس یکی از بزرگ‌ترین بازارهای صنعت بازی‌ها را در اختیار دارد و ما احساس نمی‌کنیم که بازی ایندیانا جونز از این نظر محروم می‌ماند. بررسی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که این بازی کماکان به دست طیف گسترده‌ای از گیمرها می‌رسد و ما احساس می‌کنیم که این تصمیم در حال حاضر از نظر مالی و استراتژیکی منطقی است.

در خلال این گفته‌ها، بهتر است بدانید که طبق اسناد لو رفته در دادگاه قرارداد خرید مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد در مقابل نهاد FTC، ظاهرا ردموندی‌ها با وجود پیش‌بینی فروش بیش از ۱۰ میلیون نسخه‌ای بازی در پلتفرم پلی استیشن، Indiana Jones را به صورت انحصاری برای ایکس باکس منتشر کنند. به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد این ضرر را با رشد سرویس گیم پس جبران کند.

بازی Indiana Jones هنوز به طور کامل توسط استودیوی مشین گیمز و شرکت بتزدا معرفی نشده و به همین خاطر، تاریخ عرضه آن نیز مشخص نیست. با این حال، بر اساس اظهارات آقای تاد هاوارد، تهیه‌کننده اجرایی، انتظار می‌رود که از این عنوان در سال آینده میلادی به طور کامل پرده برداشته شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments