اولین تصویر از ظاهر جدید هریسون فورد در Indiana Jones 5 منتشر شد

هریسون فورد در لباس ایندینیا جونز، اما برای آخرین بار!

اولین تصویر هریسون فورد در Indiana Jones 5

اولین تصویر از هریسون فورد (Harrison Ford) بازیگر نقش ایندیانا جونز محبوب در محل فیلمبرداری پنجمین قسمت از این فرنچایز مشهور در توییتر منتشر شد. این تصویر با یک دوربین معمولی و در شرایط عادی از محل فیلمبرداری فیلم Indiana Jones 5 گرفته شده است. در این تصویر هریسن فورد را می‌بینیم که باری دیگر ژاکت قهوه‌ای محبوب خود را پوشیده و ماسک بر صورت دارد. 

اولین تصویر هریسون فورد در Indiana Jones 5

فیلمبرداری فیلم Indiana Jones 5 به تازگی در انگلستان آغاز شده و به طور حتم پس از این تصویر، تصاویر و اطلاعات بیشتری در رابطه با این اثر به عنوان آخرین نسخه از فرنچایز جنجالی و محبوب Indiana Jones منتشر خواهد شد. علاوه بر هریسون فورد محبوب بازیگران بسیار موفق دیگری چون مادس میکلسن (Mads Mikkelsen) بازیگر سریال مشهور Hannibal و فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge) نیز در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت. 

فیلم Indiana Jones 5 را جیمز منگولد (James Mangold) کارگردان آثار موفقی چون فیلم Logan و Ford vs. Ferrari کارگردانی خواهد کرد. این اولین اثر از فرنچایز Indiana Jones خواهد بود که کارگردانی آن را استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) کارگردان نامی هالیوود کارگردانی نکرده و فرد دیگری این وظیفه را برعهده دارد. 

فرنچایز محبوب The Indiana Jones پس از سال ۲۰۰۸ و اکران فیلم Kingdom of the Crystal Skull کمرنگ عمل کرده و اکنون همزمان با چهلمین سالگرد اکران اولین فیلم خود Raiders of the Lost Ark در سال ۱۹۸۱ آخرین فیلم این فرنچایز Indiana Jones 5 در تابستان سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد. نکته جالب این اثر نحوه حضور هریسون فورد در Indiana Jones 5 است، زیرا با توجه به سن بالای این بازیگر در ساخت این فیلم از فناوری CGI استفاده شده تا سن این بازیگر را کمتر نشان دهند. 

هنوز مشخصات داستان این فیلم و جزییات آن فاش نشده و اطلاعات چندانی در رابطه با آن موجود نیست با این حال به نظر می‌رسد که با توجه به تصاویر پیش‌تر منتشر شده از صحنه‌های فیلمبرداری این فیلم و قطاری که در این تصاویر دیده می‌شود، به نظر می‌رسد که داستان Indiana Jones 5 در طول جنگ جهانی دوم رخ خواهد داد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا