هدست Valve Index قبل از انتشار Half-Life: Alyx موجود خواهد شد

ویروس کرونا و تاثیرات آن در تولید برخی از محصولات

هدست Valve Index قبل از انتشار Half-Life: Alyx موجود خواهد شد مهسا سپاهی ۰ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
هدست Valve Index

شرکت Valve اعلام کرد که هدست واقعیت مجازی Valve Index قبل از انتشار بازی Half-Life: Alyx به تعدادی محدود توسط این شرکت به فروش خواهد رسید.

هدست‌ واقعیت مجازی Valve Index برای فروش موجود نیست و به خاطر بحران ویروس کرونا، شرکت Valve اعلام کرد تعداد به مراتب کمتری از این محصول طی ماه‌های آینده در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. با این‌حال ولو تاکید کرد تا قبل از انتشار بازی Half-life: Alyx، دوباره آن را برای مشتریان موجود خواهد کرد.

ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا سیستم واقعیت مجازی Index به زودی در دسترس همگان قرار گیرد و به شما اطمینان می‌دهیم که این سیستم قبل از انتشار عنوان Half-life: Alyx در ۲۳ مارس سال جاری میلادی در انبار‌های ما برای فروش موجود خواهد شد. با این‌حال بحران جهانی ویروس کرونا تاثیر زیادی روی برنامه‌ی تولیدی ما گذاشت و بنابراین تعداد به مراتب کمتر از آن‌چه که برای فروش پیش‌بینی کرده بودیم، طی ماه‌های آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. تمام تیم ما در حال حاضر تلاش می‌کنند تا تعداد این محصول را برای فروش افزایش دهند. برای آن‌که از موجود شدن دوباره‌ی این محصول مطلع شوید و فورا آن را خریداری کنید، به صفحه‌ی استیم آن مراجعه و روی “Notify Me” کلیک نمایید.

به‌نظر می‌رسد با وجود تلاش‌های استودیوی Valve تعداد بسیار کمی از این هدست تا قبل از انتشار اثر Alyx برای فروش آماده شود که احتمالا مخاطبان این شرکت را راضی نخواهد کرد. ویروس کرونا اخیرا بازارهای زیادی را تحت تاثیر قرار داده و موجب کاهش تولید و فروش محصولات الکترونیکی شده است. یکی دیگر از محصولاتی که تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته، هدست واقعیت مجازی Oculus Quest است که شرکت فیسبوک آن را تولید می‌کند. شرکت فیسبوک در مورد این هدست‌ گقت:

هدست‌های Oculus Quest در مناطق بسیاری با توجه به تقاضای زیاد به فروش رفته است. مشابه شرکت‌های دیگری که در این زمینه فعالیت می‌کنند، تولید و فروش محصولات ما هم تحت تاثیر این ویروس کاهش خواهد یافت. ما برای سلامتی و ایمنی کارمندان و مشتریان، تمام تلاش خود را خواهیم کرد و شرایط را به طور روزمره بررسی می‌کنیم. ما برای موجود شدن این محصول برای فروش در حال برنامه‌ریزی هستیم.

از آنجایی که سلامتی مهم‌ترین چیز است و خطر مرگ در پی دچار شدن به این ویروس وجود دارد، با توجه به شرایط فعلی، تولید و در دسترس قرار گرفتن این گونه محصولات در وهله‌ی دوم دستور کار هر شرکت قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا