1%
  • 0/10

جنا اورتگا نقشش را در فیلم Beetlejuice 2 لو داد!

شایعه‌ها حقیقت داشتند

جنا اورتگا نقشش را در فیلم Beetlejuice 2 لو داد! ۰ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
جنا اورتگا در فیلم Beetlejuice 2

در حالی که چند ماهی به اکران مانده، نقش جنا اورتگا در فیلم Beetlejuice 2 بطور رسمی مشخص شده تا گمانه زنی‌ها خاتمه یابد.

اولین همکاری تیم برتون (Tim Burton) و جنا اورتگا در قالب سریال Wednesday از طریق نتفلیکس پخش شد و موفقیت‌های زیادی را برای سازندگانش به ارمغان آورد. حال و با گذشت چند سال، برتون و اورتگا همکاری دیگری را انجام داده‌اند. حاصل این همکاری، فیلم Beetlejuice Beetlejuice بوده که در میان رسانه‌ها با نام Beetlejuice 2 هم شناخته می‌شود.

فیلم Beetlejuice، یکی از اولین آثار مهم تیم برتون بود که سال ۱۹۸۸ میلادی اکران شد. علی‌رغم ثبت عملکردی موفقیت آمیز و تمایل دست اندرکاران، تلاش برای ساخت دنباله‌اش نتیجه بخش نبود تا اینکه وارنر دو سال پیش ساخت قسمت دوم را بار دیگر در دستور کار خود قرار داد. در ادامه، برتون و دیگر چهره‌های اصلی قسمت اول بازگشتند و بازیگران شاخص و جدیدی هم اضافه شدند.

جنا اورتگا (Jenna Ortega) چندی پیش مصاحبه‌ای را با Vanity Fair انجام داد و در بخشی از آن، نقش خود را بطور صریح و شفاف لو داد. این اتفاق را باید حکم تاییدی بر شایعه‌هایی دانست که طی ماه‌های گذشته منتشر شده بودند:

نمی‌دانم چقدر اجازه دارم صحبت کنم اما من نقش دختر لیدیا دیتز را ایفا می‌کنم. او، شخصیت عجیبی است اما نه آنطور که فکر می‌کنید. رابطه میان لیدیا و آسترید، نقش من، خیلی مهم است.

بازیگر آمریکایی از طرفداران فیلم Beetlejuice بود و شخصیت لیدیا را بسیار دوست داشت. همین موضوع، ایفای نقش بعنوان دختر او را چالش برانگیز کرده بود:

از دید من، لیدیا باحالترین شخصیت است. اینکه نقش دخترش را بازی کنم و بگویم: «مامان …» واقعاً چالش برانگیز و در عین حال، بسیار جالب بود.

فیلم Beetlejuice 2 درباره چه چیزی است؟

استودیو وارنر تا به این لحظه در قبال فیلم Beetlejuice 2 محافظه کارانه عمل کرده و هیچ گونه خلاصه داستانی را به اشتراک نگذاشته است. با این حال، به لطف اطلاعات رسمی می‌توان مطمئن بود قصه بار دیگر در وینتر ریور جریان دارد.

به غیر از جنا اورتگا، بازیگران شناخته شده دیگری در اثر جدید تیم برتون حاضر هستند که برای مثال می‌توان به مایکل کیتون (Michael Keaton)، مونیکا بلوچی (Monica Bellucci) و وایونا رایدر (Winona Ryder) اشاره کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments