1%
  • 0/10

آیا شاهد حضور ویل اسمیت در I Am Legend 2 خواهیم بود؟

اتفاقات چند دهه بعد از قسمت اول جریان دارد

آیا شاهد حضور ویل اسمیت در I Am Legend 2 خواهیم بود؟ ۰ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ویل اسمیت در I Am Legend 2

طبق گزارشی که وب سایت Comic Book اخیراً کار کرده، می‌توان گفت احتمال حضور ویل اسمیت در I Am Legend 2 وجود دارد.

I Am Legend یک فیلم پساآخرالزمانی و اکشن است که ویل اسمیت (Will Smith) را در نقش اصلی داشته و سال ۲۰۰۷ میلادی اکران شد. داستان در شرایطی روایت می‌شود که شیوع یک ویروس، انسان‌ها را به موجوداتی هار و ومپایر مانند تبدیل کرده که فقط شب‌ها می‌توانند از مخفیگاه خود بیرون بیایند. تنها بازمانده، دکتر رابرت نویل است که سعی دارد درمانی برای ویروس یافته و بشریت را نجات دهد.

من افسانه هستم بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان دریافت کرد و نزدیک به ۶۰۰ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت. از همین رو، دست اندرکاران سعی کردند جهان داستانی آن را با ساخت پیش درآمد گسترش دهند که تلاش‌هایشان نتیجه‌ای در بر نداشت. با گذشت حدوداً یک دهه، وارنر اوایل سال جاری میلادی رسماً ساخت دنباله را تایید کرد. در ضمن، مایکل بی جردن (Michael B. Jordan) نقش اصلی را بر عهده دارد.

اینطور که بنظر می‌رسد، باید منتظر حضور ویل اسمیت در I Am Legend 2 باشیم. ستاره هالیوود اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Deadline انجام داده و در بخشی از آن، مذاکره برای حضور در قسمت دوم را تایید کرده است: «قرار است فردا با مایکل بی جردن تماسی داشته باشم و درباره آن صحبت کنیم.» اسمیت همچنین توضیحاتی را درباره نحوه بازگشت رابرت نویل در قسمت دوم ارائه داد:

باید طرفدار پروپاقرص I Am Legend باشید که بدانید. در نسخه سینمایی، شخصیت من می‌میرد اما در نسخه نمایش خانگی شخصیت من زنده می‌ماند. ما داستان نسخه نمایش خانگی را ادامه می‌دهیم. چیز بیشتری نمی‌توانم بگویم جز اینکه مایکل بی جوردن هم در قسمت دوم هست.

دکتر رابرت نویل در نسخه سینمایی درمان را یافته، آن را به دو بازمانده دیگر داده و خود را قربانی می‌کند تا فرصت فرار وجود داشته باشد. در نسخه نمایش خانگی، نویل دچار غذاب وجدان شده و دست از آزمایش برای یافتن درمان برمی‌دارد؛ زیرا متوجه می‌شود از دید انسان‌های جهش یافته به هیولایی تبدیل شده که همنوعانشان را می‌کشد.

بد نیست بدانید استودیوی وارنر که نگران بازخوردهای مخاطبان بود، تصمیم گرفت پایان بندی فیلم من افسانه هستم را تغییر دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments