نسخه‌های کنسولی Hyper Scape اواخر مرداد در دسترس قرار می‌گیرند

همزمان با شروع فصل اول، دارندگان پلی‌استیشن و ایکس‌باکس هم قادر به تجربه‌ی بازی خواهند بود

نسخه‌های کنسولی Hyper Scape اواخر مرداد در دسترس قرار می‌گیرند سورنا رضایی ۰ ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌های کنسولی Hyper Scape

استودیو یوبیسافت با انتشار یک بیانیه از طریق وب سایت رسمی خود، تاریخ انتشار Hyper Scape برای PS4 و Xbox One و همچنین زمان شروع رقابت‌های فصل اول را مشخص کرد.

یوبیسافت اواسط تیر سال جاری از جدیدترین محصول خود با نام Hyper Scape رونمایی کرد. این بازی در سبک بتل رویال ساخته شده و از دوربین اول شخص بهره می‌برد. مانند عناوین مشابه، هدف اصلی کاربران گشت و گذار در محیط، یافتن آیتم‌های مورد نیاز و نهایتا کشتن تمامی گروه‌های رقیب است. همزمان با معرفی، بتای محدود این بازی روی رایانه‌های شخصی منتشر شد و مدتی بعد هم بتای عمومی روی همین پلتفرم در دسترس قرار گرفت. حال و با گذشت حدودا یک ماه، سرانجام زمان انتشار روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان مشخص شده است.

یوبیسافت ساعاتی قبل بیانیه‌ی جدیدی را از طریق وب سایت رسمی خود جهت اعلام تاریخ انتشار بازی Hyper Scape برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان به اشتراک گذاشت. بر این اساس، دسترسی به نسخه‌ی بتای هایپر اسکیپ روی پلتفرم رایانه‌های شخصی از تاریخ ۱۲ مرداد (مصادف با ۲ آگوست) به پایان می‌رسد. نسخه‌ی اصلی بازی سپس در ۲۱ مرداد ( مصادف با ۱۱ مرداد) منتشر شده و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت کاملا رایگان به دریافت آن اقدام کنند. همزمان با این اتفاق، فصل اول رقابت‌ها با نام The First Principle آغاز می‌شود. در ضمن، از همین تاریخ نسخه‌های کنسولی Hyper Scape هم منتشر خواهند شد تا دارندگان پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان هم بتوانند جدیدترین محصول یوبیسافت را روی پلتفرم خود تجربه کنند.

تیم توسعه‌ی بازی در استودیوی یوبیسافت مونترال تصمیم گرفته همزمان با آغاز فصل اول رقابت‌ها، محتویات جدیدی را اضافه کند که شامل یک سلاح، یک هک، تعدادی حالت (Mode)، تعدادی رویداد داخل بازی و یک بتل پس می‌شود. سلاح و هک جدید به ترتیب Dragonfly و Magnet نام دارند اما اطلاعاتی از طراحی یا کاربردشان موجود نیست. مطابق انتظار، بتل پس از دو نوار جایزه تشکیل شده است. یک نوار برای تمامی کاربران بوده و یک نوار دیگر هم برای کاربرانی است که بتل پس پریمیوم را خریداری کرده‌اند. در ضمن، به لطف قابلیت کراس-پراگرشن، پیشرفت‌هایی که کاربران در طول بتا انجام داده‌اند، به نسخه‌ی اصلی انتقال خواهند یافت.

یوبیسافت مونترال در پایان بیانیه‌ی خود از تمامی کاربران حاضر در فاز بتا قدردانی کرد. این استودیو همچنین به دارندگان نسخه‌ی بتا پیشنهاد داد از فرصت باقی مانده برای تجربه‌ی Hyper Scape نهایت استفاده را برده و تا جای ممکن بیت‌کراون (اعتبار داخل بازی) کسب کنند. افرادی هم که تنها کنسول داشته و قادر به تجربه‌ی نسخه‌ی بتا نیستند، می‌توانند به تماشای استریم‌های این عنوان بتل رویال در توییچ نشسته و از این طریق اعتبار داخل بازی به‌دست بیاورند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا