1%
  • 0/10

عجیب اما واقعی: فیلم جدید دی سی به زبان کره‌ای خواهد بود!

همکاری جیمز گان و فیلمساز مورد علاقه‌اش

عجیب اما واقعی: فیلم جدید دی سی به زبان کره‌ای خواهد بود! ۰ ۰۴ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم Huntress

یکی از افشاگرهای فعال در شبکه اجتماعی ایکس از ساخت فیلم Huntress با همکاری یک کارگردان اهل کره جنوبی خبر داده است.

پس از ثبت عملکردی ضعیف توسط فیلم‌های DC Extended Universe و صدمه دیدن برند DC، استودیوهای دی سی و وارنر تصمیم گرفتند فرنچایز قبلی را کنار بگذارند. آن‌ها حالا با همکاری جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) روی DC Universe کار می‌کنند. گان فرنچایز مزبور را فصل بندی کرده و فصل اول از پنج فیلم سینمایی و پنج سریال تشکیل شده است. مطابق انتظار، فیلم‌ها به سینماها آمده و سریال‌ها هم برای سرویس استریم HBO Max تولید می‌شوند.

rDCEUleaks یک افشاگر فعال در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) بوده و در تازه‌ترین پست خود تاکید کرده ساخت فیلم Huntress همچنان ادامه داشته و این پروژه در فاز ابتدایی قرار دارد. او همچنین گفت جونگ بیونگ گیل (Jung Byung-gil) مشغول مذاکره است تا وظیفه آماده سازی فیلمنامه و کارگردانی را بر عهده بگیرد. از آثاری که ساخته می‌توان The Villainess و Carter را نام برد. بد نیست بدانید بازخوردهای The Villainess بسیار مثبت بودند.

اطلاعاتی که rDCEUleaks به اشتراک گذاشته، به همین موارد ختم نمی‌شود. اینطور که بنظر می‌رسد، فیلم هانترس بخشی از فصل دوم دی سی یونیورس بوده و از همه مهمتر، قرار است به زبان کره‌ای ساخته شود. اگر چنین ادعایی صحیح باشد، باید گفت جیمز گان در حال انجام ریسک بزرگی است؛ زیرا فیلم‌های دی سی که به زبان انگلیسی ساخته شدند فروش خوبی نداشتند چه برسد به اینکه زبان فیلم غیرانگلیسی باشد.

در حال حاضر نمی‌توان ادعاهای rDCEUleaks را صحت سنجی کرد اما بد نیست بدانید جیمز گان با انتشار یک پست در حساب اینستاگرام خود به تعریف و تمجید از جونگ بیونگ گیل پرداخته بود. در ضمن، شخصیت هانترس با نقش آفرینی مری الیزابت وینستد (Mary Elizabeth Winstead) در Birds of Prey حضور یافته بود که بعید بنظر می‌رسد وینستد برای ایفای نقش خود بازگردد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments