#مهسا_امینی

بازیگر نقش ولورین در Marvel Cinematic Universe احتمالا مشخص شده است

مارول ظاهرا احترام زیادی برای طرفداران قائل است

بازیگر نقش ولورین در Marvel Cinematic Universe

با توجه به شواهدی که وجود دارد، استودیو آمریکایی مارول بازیگر نقش ولورین در Marvel Cinematic Universe را انتخاب کرده است.

هیو جکمن (Hugh Jackman) اواخر دهه ۹۰ میلادی یک بازیگر ناشناخته بود و انتخابش برای به تصویر کشیدن ولورین در اولین اقتباس لایو اکشن مردان ایکس صدای گروهی از طرفداران را درآورد. آن‌ها معتقد بودند جکمن از لحاظ قد با شخصیت مزبور در کمیک بوک‌ها تفاوت قابل‌توجهی دارد. نکته جالب ماجرا اینجا است که جکمن انتخاب اول تیم تولید نبود اما از آن‌جایی که هیچ کدام از اولویت‌های اصلی نتوانستند یا نخواستند به پروژه بپیوندند، فیلمبرداری با هنرپیشه استرالیایی صورت گرفت. جمکن به واسطه استعداد بالا و صد البته ظاهری شبیه به لوگان توانست دل طرفداران را بدست آورده و محبوبیت بالایی را در سراسر جهان کسب کند.

ولورین هیو جکمن با اکران Logan در سال ۲۰۱۷ میلادی به انتهای مسیر رسید اما مجموعه مردان ایکس خود را برای شروعی دوباره آماده می‌کند. والت دیزنی چند سال پیش فاکس قرن بیستم و دارایی‌هایش را خرید و بدین ترتیب، امتیاز استفاده از مردان ایکس را تصاحب کرد. با گذشت مدتی، کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول در جریان SDCC 2019 صریحا اعلام کرد جهش‌یافتگان قطعا به Marvel Cinematic Universe خواهند بود. با قطعی شدن این اتفاق، یک سوال بسیار مهم ذهن طرفداران را به خود مشغول کرد: چه کسی جایگزین جکمن در نقش ولورین خواهد شد؟

اینطور که به نظر می‌رسد، مدیران مارول سرانجام تصمیم خود را گرفته و بازیگر نقش ولورین در Marvel Cinematic Universe را مشخص کرده‌اند. ماجرا از جایی شروع شد که هیو جکمن تصاویر جدیدی را از طریق استوری صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. تصویر اول یک فن آرت با محوریت ولورین و تصویر دوم هم عکس او در کنار کوین فایگی است. در ادامه می‌توانید هر دو تصویر را مشاهده کنید:

اگرچه به اشتراک گذاشتن چنین تصاویری در استوری صفحه اینستاگرام نمی‌تواند یک تاییدیه رسمی باشد، طرفداران معتقد هستند هیو جکمن سعی دارد به صورت غیرمستقیم شرایط را برای اعلام خبر آماده کند: او بازیگر نقش ولورین در Marvel Cinematic Universe خواهد بود. هنرپیشه استرالیایی در سال ۲۰۱۷ میلادی یک مصاحبه انجام داد که یکی از سوالاتش پیرامون حضور در Marvel Cinematic Universe بود. آن زمان امتیاز استفاده از مردان ایکس در اختیار فاکس قرن بیستم بود. با این حال، جکمن تایید کرد پیشنهاد حضور به عنوان لوگان را می‌پذیرفت.

در صورتی که مجموعه فیلم‌های مردان ایکس محصول فاکس قرن بیستم را تماشا کرده باشید، باید بدانید بازیگران نقش‌های مختلف طی دو دهه گذشته تغییر کردند؛ برای مثال، در فیلم‌هایی ابتدایی پاتریک استوارت (Patrick Stewart) به عنوان پروفسور ایکس جلوی دوربین رفت اما با گذشت مدتی جیمز مک‌آووی (James McAvoy) چنین وظیفه‌ای را بر عهده گرفت. علی‌رغم چنین تغییراتی، فاکس ترجیح داد هیو جکمن همچنان بازیگر نقش ولورین باقی بماند؛ زیرا می‌دانست طرفداران چقدر عاشق او هستند و تغییر بازیگر می‌تواند ضربه بزرگی را به فیلم‌ها وارد کند.

با در نظر گرفتن اقدامات فاکس قرن بیستم، احتمال می‌رود مارول در مسیر مشابهی قدم بگذارد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا