هواوی به زودی از یک یا دو ساعت هوشمند رونمایی می‌کند

هواوی ساعت هوشمند

اینطور که به نظر می‌رسد، هواوی در نظر دارد در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) از حداقل یک ساعت هوشمند جدید رونمایی کند.

هواوی قرار است در رویداد ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) پیش رو که در شهر بارسلونای اسپانیا برگزار می‌شود، از ساعت هوشمند جدید خود رونمایی کند. البته گفته می‌شود شاید این شرکت از دو ساعت رونمایی کند که فعلا این خبر قطعی نشده و باید منتظر ماند و دید چه پیش می‌آید.

تصویری که هواوی به عنوان تیزر رونمایی از محصولات جدیدش منتشر کرده، در یک سمت تصویر ساعت هوشمند و در سمتی دیگر، یک گجت شبیه به حلقه را نشان می‌دهد. شاید هواوی تصمیم بگیرد در کنار ساعت هوشمند جدیدش، از یک حلقه‌ی هوشمند هم رونمایی کند که البته احتمالش بسیار کم است چون در این صورت، باید از خیلی وقت پیش تاکنون خبرهای زیادی در رابطه با آن منتشر می‌شد.

آخرین ساعت هوشمند هواوی که در حال حاضر در بازار هم در دسترس قرار دارد، سری هواوی واچ ۴ است که در دو مدل استاندارد و پلاس، در ماه مه امسال راهی بازار شدند. این ساعت‌ها به ترتیب ۴۵۰ و ۷۰۰ یورو قیمت‌گذاری شده‌اند و از سیستم‌عامل هارمونی هم بهره می‌برند که همین مورد سبب شده بیشتر برای استفاده در کنار گوشی‌های خود هواوی با این سیستم‌عامل مناسب باشند.

در رابطه با ساعت جدید هواوی هنوز خبرهای زیادی منتشر نشده و در نتیجه نمی‌توانیم خیلی در رابطه با آن اظهار نظر کنیم. همچنین نمی‌توانیم با قاطعیت بگوییم حتما از دو ساعت رونمایی خواهد شد. هواوی اخیرا از گوشی‌های سری میت ۶۰ هم در دو مدل استاندارد و پرو رونمایی کرده و از آن جایی که گفته می‌شود برنامه‌ای برای عرضه‌ی آن‌ها به بازار جهانی ندارد، می‌توان انتظار داشت رد رویداد پیش رو فقط از ساعت‌های هوشمندش رونمایی کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا