برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

یکی از بزرگترین سوالات No Way Home در Secret Wars پاسخ داده خواهد شد

ظاهراً طرفداران فعلاً باید منتظر بمانند

یکی از بزرگترین سوالات No Way Home در Secret Wars پاسخ داده خواهد شد ۱۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

یکی از افشاگران مشهور حوزه‌های فیلم و سریال تاکید کرده یکی از بزرگترین سوالات Spider-Man: No Way Home در Secret Wars پاسخ داده می‌شود.

مارول و سونی طی دو دهه گذشته مجموعاً ۸ فیلم با محوریت مرد عنکبوتی (Spider-Man) روانه سینماهای سراسر جهان کرده‌اند. از میان آن‌ها Spider-Man: No Way Home با ثبت رقم ۱ میلیارد و ۹۲۲ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی، بهترین عملکرد تجاری را داشت؛ فیلمی که سوالات زیادی را در ذهن مخاطبان ایجاد و بدون هیچ گونه پاسخی رها کرد.

یکی از افشاگران مشهور صنایع فیلم و سریال به نام AlexFromCC مدعی شده یکی از بزرگترین سوالات Spider-Man: No Way Home در فیلم Avengers: Secret Wars پاسخ داده می‌شود. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، ونوم (Venom) طی اتفاقاتی به دنیایی انتقال یافت که داستان Marvel Cinematic Universe در آن روایت می‌شود. اگرچه با گذشت مدت کوتاهی به دنیای خود بازگشت، تکه‌ای از سیمبیوت را جا گذاشت.

طبق ادعای AlexFromCC، در فیلم Avengers: Secret Wars فاش می‌شود چه اتفاقی برای این سیمبیوت رخ داد. اگرچه وارد جزئیات نشد، طرفداران به سرعت گمانه زنی را آغاز کرده و فرضیه‌هایی را مطرح کردند. یکی از فرضیه‌ها این است که مرد عنکبوتی تام هالند (Tom Holland) در Secret Wars برای نخستین بار لباس مشکی را به تن می‌کند. احتمال رخ دادن چنین اتفاقی بسیار بالا است؛ زیرا نخستین باری که مرد عنکبوتی در کمیک بوک‌ها لباس مشکی خود را به تن کرد، به یکی از شماره‌های کمیک بوک Secret Wars مربوط می‌شود.

جدا از اینکه مرد عنکبوتی لباس مشکی خود را نخستین بار در کمیک بوک Secret Wars به تن کرد، یک موضوع دیگر هم صحت درست بودن چنین فرضیه‌ای را بالا می‌برد. در پی اتفاقاتی که در انتهای Spider-Man: No Way Home رخ داد، پیتر پارکر از حافظه همه حتی دوستان و معشوقه خود پاک شده و دیگر کسی به یادش نمی‌آورد. از همین رو، تنها بوده و همین تنهایی می‌تواند او را بشدت در برابر سیمبیوت آسیب پذیر کند. به هر حال، این موجود انگل گونه از هر روشی برای وابسته کردن میزبان به خود بهره می‌برد.

فیلم Avengers: Secret Wars از تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶ (مصادف با ۷ می سال ۲۰۲۷) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments