استفاده از یک اکانت واتساپ روی دو گوشی

ورود به واتساپ از طریق گوشی دوم

استفاده از یک اکانت واتساپ روی دو گوشی پدرام فلاحی ۱ ۰۵ فروردین ۱۴۰۱ موبایل
یک اکانت واتساپ روی دو گوشی

درواقع از نظر فنی هنوز قابلیت استفاده از یک اکانت واتساپ روی دو گوشی وجود ندارد، اما راه حلی ساده وجود دارد که می‌توانید با دو گوشی خود از یک حساب واتساپ استفاده کنید.

ممکن است پیام‌رسان واتساپ قابلیت استفاده از یک اکانت روی دو گوشی را در آینده‌ای نزدیک اضافه کند. زیرا واتساپ به‌تازگی یک ویژگی چند دستگاهی (multi-device feature) را به‌صورت بتا اضافه کرده است. با این ویژگی چند دستگاهی می‌توان به صورت همزمان ۴ دستگاه را روی اکانت خود لینک کنید.

یک راه‌حل ساده وجود دارد تا از یک اکانت واتساپ روی دو گوشی استفاده کنید، بدون اینکه نیاز باشد از حساب کاربری خود روی گوشی اول خارج شوید. این کار با استفاده از واتساپ وب (WhatsApp Web ) انجام می‌شود. اگرچه واتساپ اجازه نمی‌دهد از دو برنامه واتساپ برای یک اکانت استفاده کنید، اما به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از مرورگر گوشی دوم به همان اکانت گوشی اولی دسترسی داشته باشید. مراحل این کار به‌صورت زیر است:

  • مرورگر گوشی دوم را باز کنید و به واتساپ وب (whatsapp.com) بروید
  • به تنظیمات (سه نقطه در گوشه بالا سمت راست) بروید و گزینه نمای دسکتاپ (Desktop view) را انتخاب کنید، که شما را به صفحه‌ی QR کد هدایت می‌کند.
  • برنامه واتساپ را روی گوشی اول خود باز کنید و به ترتیب به قسمت تنظیمات (سه نقطه در گوشه بالا) > واتساپ وب (WhatsApp Web) > پیوند دستگاه (Link Device) بروید تا صفحه اسکن باز شود
  • و در آخر QR کد گوشی دوم خود را اسکن کنید

حالا شما می‌توانید از یک اکانت روی دو دستگاه استفاده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا