آموزش: چگونه سرعت ارتقا سلاح در کالاف دیوتی وارزون 2 را افزایش دهیم؟

روشی سخت، اما بسیار کاربردی برای ارتقا سلاح در وارزون 2

ارتقا سلاح در کالاف دیوتی وارزون 2

افزودن افزونه‌های متفاوت به تفنگ‌ها در بازی وارزون 2، نیازمند این موضوع بوده که شما تمام تفنگ‌ها را ارتقا دهید. این موضوع برای بسیاری از کاربران طاقت فرسا بوده و از همین رو قصد داریم روشی ساده برای ارتقا سلاح در کالاف دیوتی وارزون 2 پیش روی شما بگذاریم.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در زمان عرضه، روش جدیدی برای ارتقا سلاح‌ها و افزودن افزونه‌ها به تفنگ‌ها را معرفی کرد. کاربران در عوض آزاد سازی افزونه‌ها به شکل جداگانه برای هر سلاح، باید از تمام کلاس‌ها استفاده کرده و پس از ارتقا سطح کامل تمام تفنگ‌ها می‌توانند از تک به تک افزونه‌ها در تفنگ خود استفاده کنند. برای مثال، شما باید یک تفنگ از دسته Shotgun را برای بازگشایی افزونه‌ای در دسته SMG ارتقا دهید.

به عبارت دیگر توسعه دهندگان این بازی تلاش داشته‌اند با این روش نه تنها به بازی تنوع ببخشند، بلکه کاربران را با نقاط قوت دیگر تفنگ‌ها نیز آشنا کنند. در حالی که این روش سبب تنوع تفنگ در مبارزات میان کاربران شده، بسیاری از کاربران باور دارند که توسعه دهندگان نباید کاربران را به ارتقا تفنگی ضعیف وادار کنند! البته نباید این موضوع را فراموش کرد که شما پس از بازگشایی یک افزونه، می‌توانید آن را برای تمام تفنگ‌ها به کار برده و افزونه هر تفنگ به شکل جداگانه بازگشایی نمی‌شود. این موضوع به خودی خود نکته‌ای بسیار ارزشمند است.

چگونه به سرعت سلاح خود را ارتقا دهیم؟

ارتقا دادن یک تفنگ تا بالاترین سطح، به شما اجازه داده که از تمام افزونه‌هایی که پیش‌تر بازگشایی کرده‌اید استفاده کنید. ارتقا دادن یک تفنگ تا بالاترین سطح، تقریبا یک ساعت زمان شما را می‌گیرد. حال یوتیوبری با نام FourEyes به تازگی روشی ارائه داده که شما می‌توانید با استفاده از آن هر تفنگ را طی تنها ۲۰ دقیقه به بالاترین سطح خود برسانید.

البته باید اشاره داشت که این روش مختص نقشه جدید بازی وارزون 2 یعنی نقشه جزیره آشیکا (Ashika Island) است. نکته کلیدی این روش، دور ماندن از درگیری و در عوض آن تکمیل قراردادها (Contracts) در این بازی است. پیش از ورود به بازی، شما باید لود آتی جدید، همراه با تفنگی که قصد دارید ارتقا دهید بسازید. پس از آن باید یک توکن Double XP را اگر در اختیار دارید، فعال کنید.

زمانی که وارد نقشه جزیره آشیکا شدید، ابتدا یک قرارداد Scavenger برداشته تا به سرعت ۲۵۰۰ دلار جمع آوری کنید. پس از آن به یکی از فروشگاه‌های درون بازی رفته و تفنگ مورد نظر را خریداری کنید. پس از خرید تفنگ مورد نظر، سخت‌ترین چالش شما، یعنی تکمیل قرارداد Most Wanted از راه می‌رسد. چالش شما زمانی سخت‌تر می‌شود که شما نباید تنها به تکمیل یک قرار داد کفایت کنید. همچنین باید به این نکته اشاره داشت که بازگشایی جعبه‌ها در بازی، از زمان قرار داد شما می‌کاهد.

به گفته FourEyes، شما باید برای دریافت باز خورد خوب از این روش، در هر مبارزه حداقل سه یا چهار قرار داد Most Wanted تکمیل کنید. در این صورت شما می‌توانید پس از تکمیل تنها دو مبارزه کامل، تفنگ خود را به طور کامل ارتقا دهید.

بازی کالاف دیوتی وارزون 2 به شکل کاملا رایگان برای دریافت در کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره این روش برای ارتقا سلاح در کالاف دیوتی وارزون 2 چیست؟ فکر می‌کنید ارتقا سریع تفنگ‌ها ارزش پذیرش این چالش سخت را دارد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا