معرفی اتچمنت دو سلاح اسنایپ بازی وارزون 2 که با یک تیر دشمن را ناکار می‌کنند!

فقط با یک تیر

اتچمنت دو سلاح اسنایپ بازی وارزون 2

در این مطلب قصد داریم تا به شما دو سلاح اسنایپ بازی وارزون 2 – Warzone 2 را معرفی کنیم که با اتچمنت درست، با یک تیر کار دشمنان را یکسره می‌کنند.

چند ماهی از عرضه بازی کالاف دیوتی وارزون 2 می‌گذرد و به تازگی فصل دوم آن شروع شده است. با این وجود، مشکلی که بسیاری از بازیکنان در این بازی با آن مواجه شده‌اند، این است که نمی‌توانند با سلاح تک تیر دشمنان را با یک گلوله به سر هلاک کنند؛ موردی که در عنوان قبلی Warzone کاملا شدنی بود کاربران زیادی هم از آن استفاده می‌کردند.

آیا می‌توان با سلاح اسنایپ در وارزون 2 حریفان را با یک تیر حذف کرد؟

با این حال در فصل دوم Warzone 2.0 که به تازگی شروع شده، این قابلیت وجود دارد تا با یک اتچمنت خاص برای دو سلاح تک تیر، دوباره بتوانید دشمنان را با یک تیر بزنید و کار آن‌ها را تمام کنید!‌ در ادامه نام این دو سلاح با اتچمنت خاصی که دارند را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

سلاح SP-X

  • نوع Muzzle – مدل NIL Sound 90
  • نوع Laser – مدل FSS OLE-V Laser
  • نوع Ammunition – مدل .300 Incendiary
  • نوع Rear Grip – مدل Schlager Match Grip
  • نوع Stock – مدل Max DMR Precision

در دسته Sniper Rifles شما چند سلاح انگشت‌شمار می‌بینید که شاید محبوب‌ترین آن بین بازیکنان، MCPR باشد. با این وجود، باید بدانید که در حال حاضر، سلاح SP-X باف شده است. با اتچمنت بالا، شما می‌توانید در صورت زدن تیر به سر یا گردن دشمن، او را با یک ضربه بکشید. در واقع این کار به واسطه نوع تیر آتشی (Incendiary) انجام می‌شود؛‌ طوری که بعد از زدن تیر به سر دشمن، عملا کمتر از یک ثانیه طول می‌کشد تا او به خاطر آسیبی که از آتش گلوله می‌بیند، کشته شود. به عبارتی: صد درصد تضمینی برای برد ۸۰ تا ۱۰۰ متر!

سلاح Victus

  • نوع Barrel – مدل Mac 8 33.5 Super
  • نوع Laser – مدل VLK LZR 7mw
  • نوع Optic – مدل SP-X 80 6.6X
  • نوع Stock – مدل XRX Rise 50
  • نوع Ammunition – مدل .50 Cal Explosive

سلاح SP-X از بهترین‌های اسنایپ در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 است که برای برد متوسط و استفاده از نقشه‌ای مانند Ashika Island بسیار مناسب خواهد بود. اما اگر قصد دارید تا برد بیشتری را هدف قرار بدهید و در صحرای ال مزرح (Al-Mazrah) دشمنان را شکار کنید،‌ بهتر است سراغ Vicus بروید.

قاعدتا سلاح Victus کمی کندتر از SP-X خواهد بود، اما اگر قصد شما زدن دشمنان با یک تیر و از راه دور باشد، سرعت چندان هم ملاک نیست. همچنین دقت کنید که تیر این سلاح از نوع Explosive انتخاب شده و رسما دشمان را منفجر خواهد کرد! چیزی که دیگر شانس آتش گرفتن را هم به آن‌ها نمی‌دهد تا یک ثانیه بیشتر زنده باشند.

فصل دوم بازی Call of Duty: Warzone 2.0 در حال حاضر برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

2 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا