مدت زمان گیم پلی Starfield چند ساعت است؟

بخش داستانی کوتاه؟

مدت زمان گیم پلی Starfield چند ساعت است؟ نریمان هروی ۱ ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
مدت زمان گیم پلی Starfield

مدت زمان گیم پلی Starfield در بحث داستان اصلی پایین‌تر از انتظار ظاهر شده، ولی از طرفی دیگر و در محتوای فرعی بسیار بهتر ظاهر شده است.

توسعه‌دهنده‌های نسبتا زیادی هستند که در ساخت بازی‌های نقش‌آفرینی تبحر دارند، اما تعداد بسیار پایینی از آنان می‌توانند در حد و اندازه بتزدا ظاهر شوند. تیم بتزدا پشت سری‌های مهمی مثل الدر اسکرولز و فال‌اوت بوده و این سری‌ها هم جزو سری‌های بزرگ در صنعت ویدئوگیم شناخته می‌شوند. حالا هم بتزدا پس از مدت‌ها انتظار بازی Starfield را منتشر کرده است.

بسیاری از افرادی که بازی‌های قبلی بتزدا را تجربه کردند، صدها ساعت در آنان وقت گذراندند و به انجام ماموریت‌های مختلف در بازی پرداخته‌اند و احتمالا هم انتظار دارند که مدت زمان گیم پلی Starfield را بدانند و سپس شروع به غوطه‌ور شدن در این بازی جذاب بپردازند. حالا و با عرضه بازی مشخص شده که گیم‌پلی بازی به شدت در بخش‌های مختلف تقسیم شده است.

اتمام بخش داستانی اصلی بازی Starfield به کم‌تر از ۲۰ ساعت زمان نیاز دارد. به هر حال به نظر می‌رسد که بخش داستانی در واقع بخش کوچکی از تمام چیزی است که استارفیلد روی میز می‌گذارد و این بازی در محتوای اضافی و ماموریت‌های فرعی سنگ تمام گذاشته است تا بازیکنان بتوانند چند صد ساعت وقت خود را با آن بگذرانند.

استارفیلد در واقع از فال‌اوت ۴ و اسکایریم کوتاه‌تر است و بخش داستانی این ۲ بازی دو برابر استارفیلد محسوب می‌شود. البته که استارفیلد در بخش‌های فرعی جبران کرده است. از سوی دیگر هم نباید از این غافل شویم که پرداختن زمان نسبتا زیاد در بخش‌های فرعی باعث می‌شود تا بازیکنان از حال و هوای داستان اصلی دور شوند.

اگر از سمتی دیگر نگاه کنیم، حالت New Game Plus بازی استارفیلد به شدت خاص و منحصر به فرد است و همین هم باعث می‌شود تا تجربه چندباره‌ی بخش داستانی جذاب باشد. بازی استارفیلد روی پی‌سی و ایکس باکس سری اکس/اس در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد مدت زمان گیم پلی Starfield چیست؟ آیا با رویکرد بتزدا و تقسیم کردن گیم‌پلی در بخش‌های مختلف موافق هستید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا