اتمام بخش داستانی بازی Redfall چقدر طول می‌کشد؟

نبرد با خوناشام‌ها

اتمام بخش داستانی بازی Redfall چقدر طول می‌کشد؟ حمید توحیدلو ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
بخش داستانی بازی Redfall

بر اساس گزارش‌ها، اتمام بخش داستانی بازی Redfall حدود ۲۰ ساعت طول می‌کشد.

بعد از مدت‌ها صبر و انتظار، سرانجام یکی از بزرگ‌ترین آثار انحصاری ایکس باکس تحت عنوان ردفال راهی بازار شد؛ اثری که برخلاف تصورها، چندان باب میل منتقدها نبود و بازخوردهای ضد و نقیض زیادی را دریافت کرد. با این حال، به لطف روایت داستان جذاب، تجربه این عنوان برای کاربران ایکس باکس خالی از لطف نخواهد بود.

در همین راستا، شاید برایتان سوال باشد بخش داستانی بازی تا چه حد وسیع‌ بوده و شما را تا چند ساعت به خود سرگرم می‌کند. بر اساس گزارش رسانه گیم اسپات، به نظر می‌رسد که اتمام کلیه ماموریت‌های اصلی بازی حدود ۱۵ الی ۲۰ ساعت طول می‌کشد که البته این رقم به سطح مهارت بازیکن و درجه سختی بازی بستگی دارد.

با این وجود، باید توجه داشته باشید که ردفال شامل یک سری ماموریت‌های جانبی است که برای پیشروی در گیم‌پلی و مراحل اصلی، باید برخی از فعالیت‌های فرعی را نیز انجام دهید. برای مثال، شما باید با طی شماری از مراحل فرعی، یک سری از قابلیت‌های خود را ارتقا دهید تا باس‌ها را شکست دهید.

اگر قصد دارید بازی را به طور کامل به پایان برسانید و جدا از دریافت اچیومنت‌ها، تمام چالش‌‎ها و ماموریت‌ها را پشت سر بگذارید، به طور تقریبی باید حدود ۳۰ ساعت به تجربه بازی بپردازید.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، داستان ردفال درباره خوناشام‌ها است؛ جایی که شما در یک تیم چهار نفره به نام‌های جیکوب، لیلا، رمی و دویندر با خوناشام‌ها مبارزه می‌کنید و در همین حین، باید پرده از یک حقیقت پنهان بردارید؛ واقعیتی که می‌تواند پاسخ همه چیز درباره اوضاع شهری عجیب در ایالت ماساچوست را بدهد و ثابت کند که چرا خوناشام‌ها به این شکل آزاد شده و در حال نابودی جهان هستند.

لازم به ذکر است که بازی ردفال در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. طبق روال همیشه، مشترکین ایکس باکس گیم پس از همین حالا می‌توانند به طور رایگان به تجربه بازی بپردازند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا