برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

تماشا کنید: تریلر فصل دوم سریال خاندان اژدها منتشر شد

تلاش برای تصاحب تاج و تخت!!

تماشا کنید: تریلر فصل دوم سریال خاندان اژدها منتشر شد ۸ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

شبکه مکس در اقدامی غیرمنتظره از تریلر فصل دوم سریال خاندان اژدها رونمایی کرده و نگاهی به نبرد سهمگین خاندان تارگرین داشته است.

الهام گرفته شده از رمان آتش و خون آقای جورج ریموند ریچارد مارتین (George Raymond Richard Martin)، اولین فصل اسپین آف سریال به‌شدت محبوب بازی تاج و تخت با نام خاندان اژدها دو سال پیش از شبکه مکس نمایش داده شد و داستان نفس‌گیر جنگ داخلی تارگرین‌ها را روایت که با نام رقص اژدهایان نیز شناخته می‌شود را برای طرفداران به تصویر کشید.

اکنون بعد از مدت‌ها انتظار، سرانجام شبکه مکس از تریلر فصل دوم سریال خاندان اژدها رونمایی کرده و نگاهی به نبرد سهمگین خاندان تارگرین داشته است. در حالی که پادشاه اگون دوم مشغول غصب کردن تاج و تخت رینیرا است، سیاه‌پوستان به رهبری رینیرا و دیمون قصد دارند به سرزمین پادشاهی حمله کرده و تاج و تخت آهنین را تصاحب کنند. در همین حین، آنهایی که به ایگون وفادار هستند نیز برای دفاع از پادشاه خود برنامه‌ریزی می‌کنند.

آیا مکس قصد دارد تمام توجه‌ها را از ارباب حلقه‌ها برداشته و به خاندان اژدها معطوف کند؟ با توجه به اینکه تنها تریلر فصل دوم سریال خاندان اژدها چند ساعت پس از پخش تریلر فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها منتشر شده و دو سال پیش هم با فاصله کمتر از دو هفته به نمایش درآمدند، به نظر می‌رسد که قراره رقابتی دوستانه اما بحث برانگیز داشته باشند. اگر به‌خاطر داشته باشید، شبکه مکس دو سال پیش قسمت اول خاندان اژدها را در همان روزی که قسمت اول ارباب حلقه‌ها پخش شد، برای تماشای رایگان در یوتیوب قرار داده بود. بنابراین ممکن است باری دیگر قصد ربودن کانون توجه از حلقه‌های قدرت را داشته باشد.

پخش فصل دوم سریال به‌شدت مورد انتظار House of The Dragon از تاریخ ۱۶ ژوئن سال جاری (۲۷ خرداد سال ۱۴۰۳) آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments