اطلاعات مهمی از قسمت اول فصل دوم House of the Dragon فاش شد

انتقام در راه است!

اطلاعات مهمی از قسمت اول فصل دوم House of the Dragon فاش شد سورنا رضایی ۰ ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ تلویزیون
قسمت اول فصل دوم House of the Dragon

به لطف مطلبی که اخیراً روی خروجی وب سایت Redanianintelligence قرار گرفته، جزئیات مهمی از قسمت اول فصل دوم House of the Dragon لو رفته است.

[در صورتی که نمی‌خواهید قسمت‌های پیش رو اسپویل شود، از خواندن خبر خودداری کنید] House of the Dragon یک سریال فانتزی و درام بوده که اواسط سال گذشته میلادی پخش شد. محصول شبکه HBO اسپین آف و پیش درآمدی برای Game of Thrones محسوب شده و اقتباسی از کتاب Fire & Blood است. اگرچه به اندازه بازی تاج و تخت مشهور و محبوب نشده، توانسته عملکرد موفقیت آمیزی را به ثبت رسانده و فصل دوم آن هم اکنون در دست ساخت قرار دارد.

در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، فصل اول خاندان ژادها با قتل فرزند محبوب رینیرا تارگین، یعنی لوسرویس ولاریون به انتها رسید؛ قتلی که توسط شاهزاده ایموند تاگرین و اژدهایش وِگار صورت گرفت. اینطور که بنظر می‌رسد، ایموند در قسمت‌های روبرو تقاص کاری که کرده را پس خواهد داد.

وب سایت Redanianintelligence اخیراً نام قسمت اول فصل دوم House of the Dragon را فاش کرده است. بر این اساس، قسمت یازدهم سریال با نام Son for a Son روی آنتن می‌رود. این نام از نامه‌ای گرفته شده دیمون تارگرین به رینیرا نوشته و در آن از نقشه‌اش پرده برمی‌داد. او می‌خواهد دو قاتل مشهور با نام مستعار خون و پنیر را اجیر کرده تا به تلافی قتل لوسرویس جان یکی از فرزندان پسر اگان تارگرین دوم را بگیرد.

اگر تغییرات جزئی نسبت به منبع را نادیده بگیریم، سریال خاندان اژدها در فصل نخست وفادار به کتاب آتش و خوش بود. در صورتی که این روند در فصل دوم ادامه یابد، می‌توان انتظار داشت قاتلان مشهور ماموریت خود، یعنی قتل یکی از فرزندان اگان را با موفقیت به اتمام برسانند. در ضمن، سم سی ویلسون (Sam C. Wilson) و مارک استوبارت (Mark Stobbart) بعنوان بازیگران نقش‌های خون و پینر به House of the Dragon پیوسته‌اند.

فصل دوم خاندان اژدها در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۴ میلادی روی آنتن خواهد آمد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا