1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلرهای فصل دوم سریال House of the Dragon نوید جنگی خونین را می‌دهد 

تماشا کنید: تریلرهای فصل دوم سریال House of the Dragon نوید جنگی خونین را می‌دهد  ۰ ۰۳ فروردین ۱۴۰۳ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

کانال یوتیوب HBO Max در اقدامی غیرمنتظره تریلرهای فصل دوم سریال House of the Dragon را به اشتراک گذاشته است.

سریال House of the Dragon اسپین آف و پیش درآمد Game of Thrones بوده و حدوداً ۲۰۰ سال پیش از اتفاقات سریال اصلی را به تصویر می‌کشد. تمرکز روی خاندان تارگرین بوده و نحوه بوجود آمدن اختلافات میان اعضایش و جنگ داخلی‌ای که بینشان رخ داد را به تصویر می‌کشد. این اثر به محبوبیت بازی تاج و تخت نرسیده اما عملکرد بسیار خوبی در زمینه بازخوردها و بازدید داشت. به همین دلیل، فصل دومش بزودی از راه می‌رسد.

کانال HBO Max در اقدامی غیرمنتظره تریلرهای فصل دوم سریال House of the Dragon را در دسترس قرار داده است. انتشار تریلرها از قبل اعلام شده بود اما هیچ کس گمان نمی‌کرد سازندگان دو تریلر متفاوت را بصورت همزمان به فضای مجازی بیاورند: یک تریلر به جناح سبز و یک تریلر دیگر هم به جناح سیاه تعلق دارد. هر دویشان هم حدوداً دو دقیقه زمان دارند.

تریلر جناح مشکی به رینیرا پرداخته که تاکید دارد پدرش، وسیریس اول، او را بعنوان جانشین خود انتخاب کرد و تا لحظه مرگ هم تصمیمش را تغییر نداد. با این حال، اگان تاج و تخت را غصب کرده و این یک اعلام جنگ بوده که می‌خواهد به آن پاسخ دهد. در همین تریلر دیمن را می‌بینیم که برای دشمنان خود یک شرط می‌گذارد: پادشاه دروغین باید مقابل ملکه زانو بزند.

تریلر جناح سبز نشان می‌دهد که آلیسنت همچنان به دروغ خود درباره آرزوی آخر پادشاه ویسریس پافشاری کرده و می‌خواهد فرزندش روی صندلی فرمانروایی باقی بماند. همچنین برخلاف رینیرا، اگان دوم را می‌بینیم که برای آغاز جنگ لحظه شماری می‌کند. وجه اشتراک هر دو تریلر، اشاره‌شان به جنگی عظیم است که در جریان آن‌ها خون‌های بسیاری ریخته خواهد شد. از همه مهمتر، طرفداران سرانجام به خواسته خود یعنی تماشای نبرد اژدهایان می‌رسند.

پخش فصل دوم House of the Dragon از تاریخ ۲۷ خرداد (مصادف با ۱۶ ژوئن) آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments