اتفاقی خونین در تیزر قسمت پنجم سریال House of the Dragon نشان داده می‌شود

درگیری در عروسی رنیرا

شبکه HBO با انتشار تیزر قسمت پنجم سریال House of the Dragon اتفاقی مهیج و جذابی را به نمایش می‌گذارد که داستان این اثر را هیجان‌انگیزتر می‌کند. 

در پایان قسمت چهارم سریال بی‌نظیر House of the Dragon به پرنسس رنیرا (Rhaenyra)، دختر پادشاه ویسریس تارگرین (Viserys Targaryen) گفته شد که باید با لینور ولاریون ( Laenor Velaryon) ازدواج کند تا پایه‌های خاندان‌شان را مستحکم کند. همچنین این ازدواج برای رنیرا منفعتی دیگر نیز دارد که توسط آن می‌تواند مقام جانشینی خود را استوار سازد. با ازدواج این دو سبب ایجاد قوی‌ترین پیوند در بین خاندان‌های موجود می‌شود و رنیرا به تخت پادشاهی نزدیک‌تر می‌شود. با این حال بعد از پخش قسمت چهارم اسپین آف سریال Game of Thrones، شبکه HBO تیز کوتاهی از این سریال منتشر کرد که در آن اتفاقات قسمت پنچم را به نمایش گذاشته می‌گذارد.

پیش نمایش اپیزود پنچم سریال House of the Dragon نیم نگاهی از جشن عروسی رنیرا و لینور را نشان می‌دهد. در این تیز کوتاه مشاهده می‌کنیم که روند مراسم عروسی این دو به‌خوبی در حال برگزاری است که ناگهان افراد دعوت شده به جشن بر سر مسئله‌ای اختلاف نظر پیدا می‌کنند و با یکدیگر درگیر می‌شوند. در یکی از صحنه‌های این تیز منتشر شده نشان داده می‌شود که سر کریستول کول (Ser Criston Cole)، محافظ پرنسس رنیرا با ضربات بی‌رحمانه‌ای به فردی دیگری که به‌نظر می‌رسد روی زمین افتاده است، آسیباتی وارد می‌کند. ارتباط میان کریستول کول و رنیرا فرای محافظ و شاهزاده است و آن‌ها به‌صورت صمیمانه‌ای با همدیگر معاشرت می‌کنند. بنابراین کول حتما از این‌که رنیرا به ازدواج نفر دیگری درآمده حال خوشی ندارد و امکان دارد که به یکی از اعضای اصلی خانواده لینور صدمه زده باشد. با این حال، برای این‌که از منشا اتفاق رخ داده خبردار شویم، باید تا انتشار قسمت پنجم سریال صبر کنیم. در ادامه می‌توانید این تیزر مهیج را مشاهده کنید:

تیزر قسمت پنجم سریال House of the Dragon

با بررسی دقیق این تیزر نمی‌توان گفت که منشا درگیری چی بوده است. به‌علاوه هنوز اطلاعاتی وجود ندارد که این اتفاق در مراسم اصلی عروسی صورت می‌گیرد یا در یکی از جشن‌های فرعی رخ می‌دهد. تنها چیزی که به‌طور مشهود معلوم است که قبل از ازدواج بین رنیرا و لینور درگیری و اختلافاتی وجود خواهد داشت. علاوه بر این، به‌نظر می‌رسد که تمام خشونت‌های موجود در تیزر اپیزود پنجم به‌صورت اتفاقی نبوده، بلکه توسط فردی از قبل برنامه‌ریزی شده است تا اختلافی در جریان عروسی به‌وجود بیاورد. تنها کسی که می‌توان به آن مضنون شد، اتو هایتاوی (Otto Hightower) است. زیرا که او بیش از هر کس دیگری به تخت آهنین علاقه دارد و قصد دارد اگان (Aegon)، نوه‌اش و پسر تازه متولد شده ویسریس را بر تخت بنشاند.

نظر شما درباره این تیزر کوتاه منتشر شده چیست؟ چه اتفاقی قرار است در قسمت پنجم سریال House of the Dragon مشاهد کنیم؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا