#مهسا_امینی

تصاویر جدید سریال House of The Dragon منتشر شد

نگاهی به چهره‌های شاخص پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت

تصاویر جدید سریال House of The Dragon

اولین تصاویر منتشر شده از سریال به شدت مورد انتظار خاندان اژدها، بازیگران را در نقش چهره‌های کلیدی این سریال نشان می‌دهد. این تصاویر مدت کوتاهی پس از اینکه صفحه‌ی توییتر این برنامه‌ی تلویزیونی اعلام کرد که تولید این سریال رسما شروع شده است، گرفته شده‌اند. همچنین ویدیوها و تصاویر لو رفته از صحنه‌ی فیلم‌برداری، بازیگران مت اسمیت و اما دارسی را در حال گفت‌وگو در ساحل نشان می‌داد.

سریال House of The Dragon که اقتباسی از کتاب آتش و خون جورج آر. آر. مارتین است، حدود ۳۰۰ سال قبل از اتفاقات سریال Game of Thrones رخ می‌دهد و تاریخچه‌ی سلطنت خاندان تارگرین در وستروس را روایت می‌کند. در این زمان یک جنگ داخلی خونین که به عنوان رقص اژدهایان شکل می‌گیرد که در نهایت به سقوط این خاندان منجر می‌شود. هرچند، خاندان اژدها تنها به روایت داستان تارگرین‌ها نمی‌پردازد و چهره‌های دیگری که به این خاندان وفادار هستند را به تصویر می‌کشد؛ افرادی که به روشهای مختلفی درگیر اتفاقات سیاسی و جنگ داخلی وستروس می‌شوند.

حال HBO تصاویر جدیدی از بازیگران منتشر کرده است که آن‌‌ها را در لباس‌های مخصوص دنیای بازی تاج و تخت نشان می‌دهد. در این تصاویر می‌توان اسمیت را در نقش دیمون تارگرین و دارسی را در نقش پرنسس رینیرا تارگرین مشاهده کرد. تصویر دیگر، استیو توسان در نقش ارباب کورلیز ولاریون ملقب به مار دریا، دریانورد مشهور وستروسی را نشان می‌دهد. در تصویر سوم، اولیویا کوک و ریس آیفنز در نقش الیسنت و اُتو های‌تاور حضور دارند. لازم به ذکر است که اتو های تاور در نقش دست راست پادشاه ویسریس تارگرین با بازی پدی کانسدین است و الیسنت همسر دوم پادشاه و دختر اُتو است.

پس از پایان جنجال برانگیز بازی تاج و تخت، خاندان اژدها به شدت زیر ذره بین رفته و انتظارات از آن بسیار بالاست. اما با این حال، دیدن بازیگران در شکل و شمایل مخصوص دنیای فانتزی جورج مارتین، حس نوستالژیک بازگشت به وستروس را می‌دهد و طرفداران را به شدت هیجان‌زده کرده است.

خوشبختانه این بار HBO نگرانی‌ای از بابت محبوبیت این سریال نخواهد داشت. چرا که از حالا پربیننده بودن این سریال به لطف محبوبیت بازی تاج و تخت و بودجه‌‌ی زیادی که از این برنامه به دست آمده است، قطعی است. مخصوصا که با داشتن تعداد بیشتری اژدها در این زمان از تاریخ وستروس نسبت به بازی تاج و تخت، این بودجه لازم خواهد بود. در حالی که هنوز تقریباً یک سال تا آغاز نمایش خاندان اژدها باقی مانده است، اولین نگاه به محیط سریال و شخصیت‌های اصلی، یک بازگشت فریبنده به دنیایی است که خیلی‌ها منتظر آن بوده‌اند.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا