مبارزه ایلوی با ربات‌های غول پیکر در تریلر جدید Horizon Forbidden West

این بازی به زودی راهی کنسول‌ها می‌شود

گوریلا گیمز در جریان رویداد The Game Awards 2021 که هم اکنون در حال برگزاری است، تریلر جدید Horizon Forbidden West را پخش کرد.

Horizon Zero Dawn یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی است که سال ۲۰۱۷ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شد. محصول گوریلا گیمز در کنار برانگیختن تحسین منتقدان، فروشی میلیون را به ثبت رساند تا شاهد قسمت دومش باشیم: Horizon Forbidden West.

Horizon Forbidden West مدتی پس از قسمت اول جریان داشته و بار دیگر روی ایلوی تمرکز دارد. در پی شیوع یک آفت که باعث از بین رفتن پوشش گیاهی می‌شود، پروتاگونیست داستان مجبور می‌شود محل زندگی خود را ترک کرده و یک ماجراجویی خطرناک در منطقه Forbidden West را آغاز کند؛ماجراجویی‌ای که به منظور یافتن منشا آفت انجام می‌گیرد. در ضمن. ایلوی در جریان ماجراجویی با دشمنان جدیدی مواجه می‌شود.

تریلر جدید Horizon Forbidden West اخیرا و در جریان The Game Awards 2021 به نمایش گذاشته شد. این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان داشته و نبرد ایلوی با انواع مختلف ربات‌های متخاصم را نشان می‌دهد. برخی از آن‌ها اندازه متوسطی داشته و برخی از آن‌ها هم غول‌پیکر هستند. در ضمن، بخشی از ویدیو به گشت و گذار در زیر آب اختصاص داده شده است.

در انتها، لازم به ذکر است بازی Horizon Forbidden West در تاریخ ۲۹ بهمن سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۸ فوریه سال ۲۰۲۲ میلادی) برای نسل هشتم و نهم پلی استیشن عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا