#مهسا_امینی

آپدیت جدید بازی Horizon Forbidden West ویژگی‌ های بسیاری نظیر +NewGame را به آن اضافه می کند

استودیو بازی‌سازی گوریلا گیمز به‌تازگی و پس از نمایش بازی Horizon: Call of the Mountain از آپدیت جدید بازی Horizon Forbidden West رونمایی کرد.

استودیو Guerrilla Games، سازنده عنوان بسیار محبوب Horizon پس از انتشار رسمی این اثر تعداد کمی آپدیت برای رفع مشکلات آن عرضه کرد. همچنین از آخرین آپدیتی که برای این بازی عرضه کرده‌اند چند ماهی می‌گذرد و این امر باعث نارضایتی طرفداران مجموعه شده است. آن‌ها نگران هستند که چه اتفاقی در این شرکت افتاده که مدت‌ها است بازی خود را رها کرده‌اند. حال دیگر نگرانی‌های طرفداران برطرف شده و سونی با انتشار تریلری از آپدیت جدید بازی Horizon Forbidden West که شامل ویژگی‌های بسیاری می‌شود، خیال گیمر‌های این اثر را راحت کرد. این تریلر در رویداد State of Play و پس از نمایش نسخه PlayStation VR 2 این سری به نمایش درآمد. 

بر اساس صحبت‌های صورت گرفته طی تریلری در مراسم سونی، آپدیت جدید بازی Horizon Forbidden West شامل +NewGame خواهد بود. حال دیگر بازیکنان آخرین نسخه از این سری می‌توانند با ارتقا یافته‌ترین سلاح‌ها و زره‌های خود، سراغ دشمنان قدرتمند‌تری که بازی برای آن‌ها تدارک دیده بروند. 

از آپدیت ۱.۱۴ بازی Horizon Forbidden West به‌عنوان اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین ارتقا یاد می‌کنند. در این آپدیت ویژگی‌هایی نظیر درجه سختی Ultra Hard Difficulty، ویژگی برای پاکسازی تمام قدرت‌های درخت مهارت Aloy، پروتاگونیست بازی اضافه شده تا توانایی‌های خودتان را همانطور که می‌خواهید انتخاب کنید، سلاح‌ها و جایزه‌های بیشتری اضافه شده و درنهایت حالت +NewGame که از بزرگ‌ترین‌های این آپدیت محسوب می‌شود. همچنین تروفی‌های جدیدی هم نظیر تروفی مخفی بازی God of War به بازی اضافه شده‌اند. 

بدون‌شک آپدیت‌ جدید بازی Horizon Forbidden West ویژگی‌های بزرگ و چشم‌گیری را به این اثر اضافه کرده است. همچنین دلیل عدم عرضه پیش از این آپدیت‌ها می‌تواند Elden Ring باشد. زیرا از زمان انتشار تا مدتی بعد این اثر زیر سایه Elden Ring گم شد و حال شروع به فروش کرده است. این تریلر در مراسم State of Play سونی به نمایش درآمد. رویدادی که به‌شدت هیجان‌انگیز بود اما خبری از نمایش آثار انحصاری کمپانی سونی نبود!

 با این حال نظر شما درباره آپدیت‌های جدید این اثر چیست ؟ آیا می‌خواهید دوباره سراغ تجربه این بازی بروید و حالت +NewGame را امتحان کنید ؟ نظرات خودتان را با سرگرمی به‌اشتراک بگذارید. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا