#مهسا_امینی

هالند و هاردی درباره حضور ونوم در Spider-Man: No Way Home می‌گویند

احتمال حضور ونوم کم است، ولی صفر نیست!

احتمال حضور ونوم در Spider-Man: No Way Home

شاید مورد انتظارترین فیلم دنیای سینما طی این مدت فیلم Spider-Man: No Way Home باشد و بد نیست نگاهی به سخنان تام هالند و تام هاردی درباره حضور ونوم در این فیلم داشته باشیم.

در حدود یک ماه تا اکران فیلم مورد انتظار Spider-Man: No Way Home باقی مانده و اخبار و شایعات در فضای مجازی به شکلی دیوانه وار افزایش یافته‌اند. ما مدت زمان نسبتا زیادی‌ست که از حضور آلفرد مولینا (Alfred Molina) در نقش دکتر آک از فیلم Spider-Man 2 مطلع شده‌ایم و در سوی دیگر تام هالند (Tom Holland) از حضور جیمی فاکس (Jamie Foxx) در نقش الکترو از فیلم The Amazing Spider-Man 2 خبر داد. این موضوع را نیز نباید فراموش کرد که هالند حضور توبی مگوایر (Tobey Maguire) و البته اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را در این فیلم به طور کامل نقض کرده است.

دیگر شخصیتی که هالند به شدت از صحبت کردن درباره او خودداری می‌کند ونوم است. گرچه ما طی صحنه‌های پایانی فیلم Venom: Let There Be Carnage از کراس اور ونوم و مرد عنکبوتی در آینده‌ای نامعلوم با خبر شدیم، تام هالند حضور این شخصیت در فیلم Spider-Man: No Way Home را تکذیب می‌کند.

تام هالند در پاسخ به پرسش Total Film درباره صحنه‌های پایانی Venom: Let There Be Carnage و احتمال رویارویی مرد عنکبوتی و ونوم گفت:

من واقعا نمی‌دانم. حضور در این فیلم برای من بسیار شگفت انگیز بود. واضح است که تام هاردی (Tom Hardy) یکی از بهترین بازیگران جهان است. خوشحالم که بگویم او یک رفیق دوست داشتنی است، ولی من خیلی روی این موضوع فکر نکرده‌ام.

تام هاردی طی مصاحبه اختصاصی خود با وبسایت ComicBook درباره فن آرتی که پس از پست شدن به سرعت پاک شد و ونوم را در حال شکست دادن مرد عنکبوتی نشان می‌داد گفت:

شبیه این است که پاهای عنکبوتی از دندان‌های ونوم آویزان هستند. اینطور نیست؟ این عکس برآورده کردن آرزوست. چطور به نظر می‌رسد؟ البته که چنین چیزی تمام مدت در ذهن ماست. به عکس نگاه کنید. این‌ها پاهای عنکبوتی هستند که از دندان‌های ونوم آویزان مانده‌اند. خیلی خیلی دقیق است. طلب مبارزه است. به طور دقیق، فقط مرد عنکبوتی. تام، دوستت دارم. می‌دانید منظورم چیست؟ من فکر می‌کنم نمی‌توانید داستانی از ونوم خلق کنید که مرد عنکبوتی در آن حضور نداشته باشد. او حضور دارد، ولی ما می‌دانیم این دنیا، دنیای بزرگی‌ست که باید حرکت کند و کارهایش عقب نمانند. به عنوان اشخاصی بالغ باید بگوییم «خیلی خوب، منتظر می‌مانیم». ما منتظر می‌مانیم تا هواپیماها فرود آیند و زمانی که فرود آمدند، دنبال این می‌رویم که سوار یکی از آن‌ها بشویم، ولی تا آن زمان روی ونوم ۲ تمرکز داریم. با این حال ایده رویارویی این دو همیشه در ذهنمان خواهد بود. کی زمانش می‌رسد مرد عنکبوتی را گاز بگیرم؟

همانطور که مطالعه کردید تام هاردی دوست دارد ونوم با مرد عنکبوتی درگیر شده و او را تکه تکه کند. سخنان هر دو بازیگر اشاره به روبه‌رو نشدن این دو در فیلم Spider-Man: No Way Home دارند، با این حال نزدیک به یک ماه تا اکران این فیلم زمان باقی مانده و همه می‌دانیم که هر لحظه ممکن است اخباری جدید مبنی بر رویارویی این دو شخصیت دوست داشتنی منتشر شود. فیلم Spider-Man: No way Home در تاریخ ۱۷ دسامبر، برابر با ۲۶ آذر ماه در سینماها اکران خواهد شد. نظر شما چیست؟ شاهد حضور تام هاردی در نقش ونوم در فیلم Spider-Man: No Way Home خواهیم بود؟


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا