تولید ماد بخش چند نفره بازی Hogwarts Legacy توسط یکی از طرفداران

با دوستا‌ن‌تان به مدرسه هاگوارتز بروید

تولید ماد بخش چند نفره بازی Hogwarts Legacy توسط یکی از طرفداران

یکی از مادسازان حرفه‌ای و طرفداران هری پاتر، در حال ساخت یک ماد جدید برای بخش چند نفره بازی Hogwarts Legacy است.

به تازگی بازی Hogwarts Legacy جدیدترین اثر استودیوی آوالانچ سافتور (Avalanche Software) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، و ایکس باکس سریز S/X منتشر شد. این بازی در سبک RPG جهان باز، بازیکنان را به دنیای هری پاتر و مدرسه‌ی هاگوارتز در دهه‌ی 1890 می‌برد. دنیای این بازی، محیط‌های متنوع، فصل‌های مختلف، و انواع و اقسام جادوهای دنیای هری پاتر را در دسترس بازیکن قرار می‌دهد.

بازی Hogwarts Legacy فقط به صورت تک نفره قابل اجرا است. احتمالا هنگام تجربه‌ی این اثر، با خودتان فکر کردید که چقدر خوب می‌شد اگر بخش چنده‌ نفره Hogwarts Legacy و امکان تجربه بازی به همراه دوستان هم وجود داشت. با این‌که بازی‌های تک نفره، حال و هوای خودشان را دارند و بازیکنان همیشه از این نوع بازی‌ها استقبال می‌کنند، اما گاهی دل‌مان می‌خواهد می‌توانستیم همان بازی‌ها را به همراه دوستان‌مان تجربه کنیم.

تصور کنید چقدر لذت بخش بود اگر می‌توانستید با دوستان‌تان وارد مدرسه‌ی هاگوارتز شوید، معجون‌های مختلف را با هم ترکیب کنید، به جستجو در دنیای هری پاتر بروید و با دشمنان متنوع در این دنیا روبرو شوید. حالا به لطف یکی از طرفداران و مادسازان حرفه‌ای، تجربه‌ی بخش چند نفره بازی Hogwarts Legacy ممکن شده است.

به تازگی یک ماد ساز با نام Yamashi (که ممکن است او را با ماد بازی Skyrim بشناسید)، از ماد بخش چند نفره بازی Hogwarts Legacy رونمایی کرد. او در صفحه‌ی Patreon خود، این ماد را با نام HogWarp با مخاطبان به اشتراک گذاشت. قابل ذکر است که این ماد هم‌اکنون فقط برای رایانه‌های شخصی در دسترس است و هنوز در مراحل اولیه قرار دارد. با این حال در ویدیو می‌توانید مشاهده کنید که این ماد از کیفیت مناسبی برخوردار است.

ویدیوی ماد بخش چند نفره بازی Hogwarts Legacy

ماد بخش چند نفره بازی Hogwarts Legacy با نام HogWarp هم اکنون در Patreon در صفحه‌ی Yamashi در دسترس است. کاربران می‌توانند با اشتراک‌های رده‌ی High Otter با قیمت 21 دلار در ماه، و رده‌ی King Otter با قیمت 51.50 دلار در ماه، به این ماد دسترسی پیدا کنند. این ماد هنوز کامل نیست و پس اتمام مراحل ساخت آن، به صورت رایگان برای همه‌ی کاربران عرضه می‌شود. تاریخ اتمام این پروژه هنوز مشخص نیست و البته تضمینی هم وجود ندارد که این پروژه هرگز به اتمام برسد.

بازی Hogwarts Legacy با بیش از 879,000 کاربر همزمان در استیم، رکورد بزرگ‌ترین لانچ کمپانی برادران وانر (WB Games) را شکست. این عنوان با بیش از 1.3 میلیون ببینده در توییچ، با عبور از بازی Cyberpunk 2077 به رکورددار بیشترین تعداد بیننده برای بازی تک نفره در این پلتفرم تبدیل شد. چندی پیش از کنترلر دوال‌سنس مخصوص بازی Hogwarts Legacy رونمایی شد که موجودی آن، در کمتر از یک دقیقه به اتمام رسید.

بازی Hogwarts Legacy هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، و ایکس باکس سریز X/S در دسترس است. نسخه‌ی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در تاریخ 4 آوریل (15 فروردین 1402) و نسخه‌ی نینتندو سوییچ در تاریخ 25 جولای (3 مرداد 1402) عرضه می‌شوند. فراموش نکنید که نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا