1%
  • 0/10

فروش بازی Hogwarts Legacy از مرز ۲۴ میلیون نسخه عبور کرد

محبوبیت بازی ادامه دارد

فروش بازی Hogwarts Legacy از مرز ۲۴ میلیون نسخه عبور کرد ۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ گزارش فروش (گیم) کپی لینک
فروش بازی Hogwarts Legacy

بر اساس گزارش اخیر شرکت وارنر برادرز، میزان فروش بازی Hogwarts Legacy به بیش از ۲۴ میلیون نسخه رسیده است.

برهیچکس پوشیده و پنهان نیست که هاگوارتز لگسی یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی به شمار می‌رود؛ اثری که نه تنها تحسین هوادارها را برانگیخته، بلکه در زمینه فروش نیز عملکرد خارق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشته و به عنوان پرفروش‎‌ترین بازی سال در آمریکا و بریتانیا شناخته می‌شود.

اگر خاطرتان باشد، شرکت وارنر برادرز مدتی پیش اعلام کرد که فروش بازی هاگوارتز لگسی در سال ۲۰۲۳ میلادی برابر با ۲۲ میلیون نسخه بود. حال که تنها یک ماه از آغاز سال نو میلادی می‌گذرد، ظاهرا این عنوان بالغ بر دو میلیون نسخه دیگر نیز فروش داشته که بدون شک رقم قابل توجهی است.

به بیان دقیق‌تر، ساعاتی پیش آقای دیوید زاسلاو، مدیرعامل وارنر برادرز دیسکاوری، در گفت‌وگویی خاطرنشان کرد که فروش بازی به نقطه عطف جدیدی دست یافته و این بار بیش از ۲۴ میلیون نسخه از آن در سرتاسر جهان فروخته شده است. دقت داشته باشید که این رقم مختص فروش بازی در یک پلتفرم خاص نیست و فروش آن در تمام پلتفرم‌ها را دربرمی‌گیرد.

لازم به ذکر است که هاگوارتز لگسی در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. شرکت وارنر برادرز وعده داده که محتواهای انحصاری پلی استیشن بازی از جمله معجون و آیتم‌های تزئینی در تابستان سال آتی برای دیگر پلتفرم‌ها نیز منتشر خواهد شد.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که طبق برخی از شایعه‌ها و آگهی‌های استخدام، به نظر می‌رسد که استودیوی آوالانچ سافتور از همین حالا روند ساخت بازی Hogwarts Legacy 2 را آغاز کرده است. ظاهرا این عنوان هنوز در مرحله ساخت اولیه قرار دارد و نباید به این زودی‌ها منتظر معرفی و عرضه آن باشید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments