#مهسا_امینی

تماشا کنید: دو تریلر جدید از گیم پلی بازی Hogwarts Legacy

نمایش مبارزه‌ها

همان‌طور که شرکت وارنر برادرز وعده داده بود، دو تریلر جدید از گیم پلی Hogwarts Legacy منتشر شد که این بار سیستم ساخت شخصیت و مبارزات بازی را نشان می‌دهد.

در فاصله سه ماه مانده تا انتشار هاگوارتز لگسی، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت برادران وارنر با همکاری استودیو آوالانچ سافتور ویدیوهای جدیدی از گیم پلی بازی به اشتراک گذاشتند تا این بار به طور عمیق‌تر به نمایش سیستم ساخت شخصیت، ماموریت‌ها، مبارزه‌ها، ساختمان‌ها و رابط کاربری بازی پرداخته شود.

در نخستین تریلر منتشر شده از بازی، ابتدا جهان اسرارآمیز هاگوارتز به چشم می‌خورد. در همین حین، جزئیاتی بیشتری در خصوص ماموریت‌ها و آیتم‌های کالکتیبل ارائه می‌شود که احتمالا برای هواداران بازی‌های جهان باز و نقش آفرینی آشنا به نظر می‌رسند. از طرفی، ظاهرا تمام مراحل اصلی هاگوارتز لگسی از طریق Wizard’s Field Guide در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. در واقع، گیمرها از این منو می‌توانند ماموریت‌های دسته‌بندی شده در گروه‌های مختلف نظیر مبارزه، جمع‌آوری اشیا و نیازمندی‌ها را انتخاب کنند.

جدا از ماموریت‌های اصلی، یک سری فعالیت‌های فرعی نیز برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. برای تکمیل این ماموریت‌ها، باید در کلاس‌های درسی شرکت کنید تا جادوهای بیشتری یاد گرفته و مهارت‌های فردی خود را ارتقا دهید. البته، حضور در این کلاس‌ها کاملا اختیاری است.

تریلر دوم روی نمایش سیستم ساخت شخصیت تمرکز دارد. در این بخش بازیکنان می‌توانند در کنار انتخاب جنسیت و ظاهر کلی کاراکتر خود، موارد دیگری از جمله مدل و رنگ مو و حتی جزئیات پوست صورت را به دلخواه شخصی‌سازی کنید. نکته جالب اینجا است که اگرچه ظاهر شخصیت‌های بازی بر اساس مدل ویکتوریایی است، اما با مراجعه به آرایشگاه Hogsmeade می‌توانید ظاهر خود را تغییر دهید.

بازی Hogwarts Legacy در ابتدا برای عرضه در اواخر سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده بود. با این حال، انتشار بازی به خاطر رفع یک سری مشکلات چند ماهی عقب افتاد و طبق آخرین بیانیه شرکت ناشر، این عنوان در روز ۱۰ فوریه سال ۲۰۲۳ میلادی (۲۱ بهمن سال جاری) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی منتشر شود. از طرفی، این عنوان برای نینتندو سوییچ نیز عرضه می‌شود که البته هنوز تاریخی برای عرضه آن مشخص نشده است.

داستان بازی در جهان ویزاردینگ و در اواخر قرن نوزدهم میلادی (صد سال قبل از رویدادهای هری پاتر و سنگ جادو) جریان دارد؛ جایی که شخصیت اصلی بازی یکی از دانش آموزهای مدرسه‌ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز بوده و در حالی که با نحوه کاربرد و استفاده از طلسم‌های جادویی و ساخت معجون‌های سحرشده آشنا می‌شود، کلید اسرارآمیزی نیز به دست دارد که از آن می‌تواند برای از بین بردن دنیای جادوگران استفاده کند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با دو تریلر جدید از گیم پلی بازی Hogwarts Legacy چیست؟ به نظر شما، آیا این بازی به خوبی می‌تواند انتظارهای هواداران هری پاتر را برآورده کند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا