1%
  • 10/10

یکی از جدیدترین باگ های پلی استیشن 5 کاربران را به‌طرز خنده‌داری تهدید می‌کند

فقط تا ۵ مارچ زمان داری!!!

یکی از جدیدترین باگ های پلی استیشن 5 کاربران را به‌طرز خنده‌داری تهدید می‌کند ۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
باگ پلی استیشن 5

اخیرا تصویری خنده‌دار در وب‌سایت ردیت دست به دست می‌شود که تهدید شدن کاربران بواسطه یکی از جدیدترین باگ های پلی استیشن 5 را نشان می‌دهد.

پلی استیشن پلاس یک سرویس اشتراک پولی است که در درجه اول امکان تجربه بازی‌های چندنفره آنلاین و داشتن دسترسی رایگان به مجموعه‌ای وسیع از عناوین نسل‌های گذشته را برای کاربران فراهم می‌کند. این سرویس که در چند سطح مختلف عرضه شده، مزایای دیگری نیز دارد، مانند تجربه آزمایشی دو ساعته عناوین جدید، تخفیف‌های قابل توجه در فروشگاه پلی استیشن و ارائه نکات مخصوص بازی‌های خاصی که در هر زمان با فشار دادن دکمه PS نمایش داده می‌شوند.

زمانی که اشتراک به پایان می‌رسد، پلی استیشن یک پیام یادآوری برای شما ارسال می‌کند، اما این‌بار به‌لطف باگی جدید، اوضاع کمی فرق کرده است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، کاربری به نام sernamesarehard69 یک پیام یادآوری تهدید آمیز دریافت کرده است. در واقع به‌خاطر یکی از جدیدترین باگ های پلی استیشن 5، به‌جای پیام “اشتراک شما به پایان رسیده”، پیامی با این مضمون که “فقط تا ۵ مارچ زمان داری” را دریافت کرده است.

در حالی که داشتن عناوین ماهانه بسیار خوب است، اما جذابیت واقعی اشتراک PS Plus، مجموعه‌ای بی‌انتها از بازی‌های رایگان پلی استیشن است که شامل عناوین قابل توجهی مانند سه‌گانه اسپایدرمن، آنچارتد، هورایزن، فرانچایز فاینال فانتزی و خیلی موارد دیگر می‌شود. بازی‌هایی که ماهیانه به‌صورت چرخشی اضافه و حذف می‌شوند نیز ارزش دانلود کردن را دارند، چراکه بیشتر عناوین کلاسیک نسل‌های قبل هستند.

 

کدام عناوین در ماه مارچ به سرویس پلی استشین پلاس اضافه می‌شوند؟

طبق لیست رسمی منتشر شده، بازی‌های Hello Neighbor 2 ،Destiny 2: The Witch Queen و Sifu عناوین ماه مارچ خواهند بود. همچنین شایان ذکر است که هنوز چند روزی تا پایان فرصت دریافت بازی‌های رایگان ماه فوریه سرویس زمان باقی مانده و بر این اساس، کاربران هر سه سطح اسنشال، اکسترا و پریمیوم همین حالا می‌توانند بازی‌های Foamstars ،Rollerdrome و Steelrising را به طور رایگان به حساب کاربری خود اضافه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments