1%
  • 0/10

شایعه: بازی Hi-Fi Rush برای کنسول Switch 2 عرضه می‌شود

باز هم شایعات جدید احتمالا صحیح!

شایعه: بازی Hi-Fi Rush برای کنسول Switch 2 عرضه می‌شود ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Hi-Fi Rush برای کنسول Switch 2

جدیدترین شایعات و اطلاعات فاش شده حاکی از آن هستند که قرار است بازی Hi-Fi Rush برای کنسول Switch 2 عرضه می‌شود.

به مدت چندین ماه است که شایعات مختلف بیان می‌دارند در میان عناوین فرست پارتی شرکت مایکروسافت، عنوان Hi-Fi Rush برای کنسول نینتندو سوییچ و پلی استیشن 5 عرضه می‌شود و در حالی که خارج شدن این اثر اکشن ریتمیک تحسین شده از انحصار مورد تایید قرار گرفته است، انتشار آن تنها برای پلتفرم نسل نهمی سونی اعلام و تایید شد.

با این حال عدم تایید عرضه این بازی برای کنسول هیبریدی شرکت نینتندو به معنی این نخواهد بود که شاهد انتشار این بازی استودیو تنگو (Tango Gamework) روی اکوسیستم نینتندو نخواهیم بود. در همین راستا تام هندرسون (Tom Henderson) از اینسایدرهای معروف صنعت بازی از انتشار بازی Hi-Fi Rush برای کنسول Switch 2 و یا همان کنسول نسل بعدی شرکت نینتندو خبر داده است.

با این حال همان طور که به اطلاع‌ شما رسانده بودیم، گزارشات جدید بیان می‌داشتند عرضه کنسول نسل بعدی شرکت نینتندو به سه ماهه ابتدایی سال 2025 موکول شده و رونمایی از آن نیز در ماه ژوئن صورت خواهد گرفت. بنابراین حتی اگر موضوع انتشار Hi-Fi Rush برای کنسول بعدی نینتندو صحیح باشد که البته وقوع آن نیز دور از انتظار نیست، اعلام و تایید شدن آن مدتی طول خواهد کشید.

عنوان مذکور برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و هم‌چنین رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و انتشار آن برای کنسول پلی استیشن 5 نیز در تاریخ 19 مارس برابر 29 اسفند برنامه‌ریزی شده است.

در مورد دیگر عناوین شرکت مایکروسافت، عنوان Grounded در تاریخ 16 آپریل برابر 28 فروردین 1403 برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ و بازی Sea of Thieves در تاریخ 30 آپریل برابر 11 اردیبهشت 1403 برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه می‌شود. عنوان Pentiment نیز هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments