کارگردان بازی Resident Evil 3 از ارتباط نمسیس با Resident Evil 4 می‌گوید

داستان خلق NE-α

کارگردان بازی Resident Evil 3 از ارتباط نمسیس با Resident Evil 4 می‌گوید مهسا سپاهی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Resident Evil 3

یکی از اعضای قدیمی کپکام و کارگردان بازی Resident Evil 3 در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد شخصیت منفی این بازی صحبت کرده است.

در حالی که شایعات پیرامون انتشار ریمیک Resident Evil 4 در سال ۲۰۲۲ ادامه دارد، استودیوی‌ بازی‌سازی کپکام (Capcom) هنوز این پروژه را معرفی هم نکرده است. با این‌حال این توسعه‌دهنده تصمیم گرفته پیرامون نسخه‌ی ریمیک Resident Evil 3 صحبت کند.

به‌تازگی مصاحبه‌ای در وبلاگ پلی‌استیشن منتشر شده که در آن صحبت‌های اخیر کیوهیکو ساکاتا، کارگردان رزیدنت ایول 3، قرار گرفته است. در این مصاحبه از او درمورد کاراکتر نمسیس و توانایی او درمورد آلوده کردن زامبی‌ها سوال شد که چگونه این قابلیت در خط داستانی بازی تاثیر گذار بوده است. در پاسخ به این سوال، ساکاتا درمورد دنیای خواستگاه نمسیس و گونه‌ی آن بیشتر توضیح می‌دهد:

تحقیقات شرکت Umbrella میان آمریکا و اروپا تقسیم شده بود؛ بخش اروپایی پروژه‌ی نمسیس را برعهده داشت و بخش آمریکا روی ویروس تی تحقیق می‌کرد. پروژه‌ی نمسیس به صورت مصنوعی یک انگل را تولید کرد که دارای ذات وحشی‌گری بود، بنابراین NE-α خلق شد. ایده‌ی اصلی، پیدا کردن یک میزبان دارای NE-α بود که بتواند از لحاظ فیزیکی تغییر و میزبان خود را به اسلحه‌ی بیولوژیکی تبدیل کند.

طبق گفته‌ی ساکاتا، وجه تمایز بزرگ نمسیس با تایرنت (کاراکتر منفی متعلق به Resident Evil 2) توانایی مسموم کردن نمسیس محسوب می‌شود. در این مصاحبه، او به توانایی کاراکتر منفی Resident Evil 4 اشاره کرده و درمورد Ganado صحبت کرده است.

Ganado دشمنان شبه‌انسانی هستند که از طریق انگل Plagas ساخته می‌شوند و پایه‌ی اصلی آن‌ها NE-α شمرده می‌شود. زمانی که Plagas فعال می‌شود، از سمت گردن میزبان شروع به تخم‌ریزی می‌کند. NE-α برای تقلید کردن از این فعالیت انگلی ساخته شده است. ما می‌خواستیم تا دشمنان آلوده شده به NE-α (در ریمیک Resident Evil 3) از لحاظ ظاهری به افراد آلوده به Plagas شبیه باشند تا جایگاه نمسیس برای طرفداران این فرنچایز ثبت شود.

با وجود آن‌که شایعه‌های زیادی درمورد ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 4 به گوش می‌رسد، اما کپکام و تیم سازنده‌ی رزیدنت ایول در این مورد سکوت کرده‌اند. بازی Resident Evil 3 در حال حاضر برای کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و ویندوز در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا