لایو اکشن هرکول احتمالاً بازیگران اصلی خود را شناخت

ورود یک خواننده دیگر به بازیگری

بازیگران لایو اکشن هرکول

یکی از افشاگرهای فیلم و سریال به نام MyTimeToShineHello در جدیدترین پست خود بازیگران لایو اکشن هرکول را معرفی کرده است.

والت دیزنی (Walt Disney) طی یک دهه گذشته تعدادی از انیمیشن‎‌های کلاسیک خود را به فیلم‌های لایو اکشن تبدیل کرده و این روند ادامه دارد. برخی از آثار مانند The Lion King عملکردی فوق العاده از خود به نمایش گذاشته و برخی دیگر مانند Pinocchio و Maleficent: Mistress of Evil چندان راضی کننده نبوده‌اند.

یکی از لایو اکشن‌های جدید والت دیزنی، Hercules است. گای ریچی (Guy Ritchie) که پیش از این لایو اکشن Aladdin را ساخته بود، بعنوان کارگردان فیلم را جلوی دوربین می‌برد. جو روسو (Joe Russo) و آنتونی روسو (Anthony Russo)، کارگردانان Avengers: Endgame، وظیفه تهیه کنندگی را به دوش کشیده و روی روند ساخت نظارت دارند. دیوید کالاهام (David Callaham) هم فیلمنامه را آماده کرده است؛ فردی که قبلاً روی Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings کار کرده بود. حضور چنین اسامی شاخصی در تیم تولید باعث شده امید زیادی نسبت به نتیجه نهایی بوجود بیاید.

MyTimeToShineHello یک افشاگر بوده و در حوزه فیلم و سریال فعالیت دارد. او در تازه‌ترین پست خود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) بازیگران لایو اکشن هرکول را معرفی کرده است. طبق ادعای او، والت دیزنی تارون اجرتون (Taron Egerton) و آریانا گرانده (Ariana Grande) را برای نقش‌های هرکول و مگارا در نظر گرفته است. از آنجایی که فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی در اعتصاب به سر برده و هیچ گونه قرارداد تازه‌ای را امضا نمی‌کنند، احتمالاً نهایی شدن حضور اجرتون و گرانده به بعد اتمام اعتصاب موکول شده است.

اگرچه آریانا گرانده بعنوان یک خواننده به شهرت رسیده، طی سال‌های گذشته در فیلم‌های سینمایی مختلفی بازیگری یا صداپیشگی کرده که برای مثال می‌توان به Zoolander 2 و Don’t Look Up اشاره کرد. تارون اجرتون هم با سری فیلم‌های اکشن کینگزمن به شهرت رسید اما نباید فراموش کرد Rocketman را در پرونده هنری خود دارد؛ فیلمی موزیکال که روی زندگی التون جان (Elton John) متمرکز است.

تاریخ یا حتی سال انتشار لایو اکشن هرکول در حال حاضر مشخص نیست.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا