برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سوپرمن جدید دنیای سینمایی دی سی چه کسی است؟

جوان‌تر از همیشه!

سوپرمن جدید دنیای سینمایی دی سی چه کسی است؟ ۰ ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ دی‌سی کپی لینک
سوپرمن جدید

سوپرمن جدید استودیوی دی سی نه تنها جوان‌تر از قهرمان پیشین هنری کویل (Henry Cavill) خواهد بود، بلکه حتی جوان‌تر از آن چیزی است که بسیاری پیش‌بینی می‌کردند.

در ماه دسامبر، جیمز گان (James Gunn)، مدیرعامل استودیوی دی سی، پس از افشای اینکه هنری کاویل با بازیگر دیگری جایگزین خواهد شد، نگاهی اجمالی به آنچه او و پیتر سافران (Peter Safran) برای قهرمانان دی‌سی برنامه ریزی کرده بودند، ارائه کرد. به نظر می‌رسد که آن‌‌ها قصد دارند تا تمام وقایع پیشین این جهان سینمایی را حذف کرده و سنگ‌بنای این جهان را از نو بگذارند. 

 

سپس، در 31 ژانویه، گان و پیتر سافران نه تنها فصل اول DCU با عنوان خدایان و هیولاها را اعلام کردند، بلکه فاش کردند که فیلم سوپرمن جدید آن‌ها Superman: Legacy شروع تازه‌ای در DCU خواهد بود. از آنجایی که طرفداران و منتقدان همچنان به بررسی انبوه اطلاعات منتشر شده و شایعات مطرح شده در این زمینه می پردازند، یکی از جزئیات درز شده در رابطه با سوپرمن جدید شگفت انگیز بود. سوپرمن ریبوت شده استودیو دی سی جوان‌تر از آن چیزی است که برخی از طرفداران انتظار داشتند.

طبق گزارش هالیوود ریپورتر، انتظار می رود کلارک کنت جدید DCU حدود 25 سال سن داشته باشد و گان و سافران نیز تایید کرده‌اند که او توسط هنری کویل به تصویر در نخواهد آمد. پیش‌تر نیز خبر برکناری کویل منتشر شده بود اما اکنون با شنیدن این خبر که کلارک کنت جدید بسیار جوان تر از او خواهد بود بسیار برای مخاطبان شوکه کننده است. 

از آنجایی که Superman: Legacy بازگویی دوران کودکی و نوجوانی این قهرمان نیست، موضوع مطرح شده چندان منطقی است. با این حال، محدوده سنی (اواخر دهه 20 یا اوایل 30 سالگی) نسبت به آنچه که طرفداران پیش بینی می کردند، بسیار جوان‌تر است. همانطور که توسط Collider گزارش شده است، جیمز گان در واقع در مورد سن سوپرمن و مرحله او در زندگی جدید که روایت خواهد شد، اظهار نظر کرده و توضیح داد که (اون کار می کنه و یه خبرنگاره)، و همچنین پیشنهاد کرد که بتمن تازه ممکن است چند سال از سوپرمن جدید بزرگتر باشد.


اون سرکار می‌ره. یه خبرنگاره و توی در دیلی پلنت مشغول به کاره. باز هم، ما به دنیایی می‌آییم که توی اون ابرقهرمان‌ها وجود دارند و قبلا هم وجود داشتن. بنابراین، آیا این به این معنیه که بتمن ممکنه چند سال از سوپرمن بزرگ‌تر باشه؟ بله، ممکنه!

در آن سن، او بی‌تجربه است و هنوز در ابتدای کار خود قرار دارد، اما برای هر سکانس اکشن یا تم‌هایی که گان قصد دارد به آن بپردازد، خیلی هم جوان نیست. اکنون سوال این است که گان و سفران چه کسی را برای بازی در این بازی جدید و جوان در مرد فولادی انتخاب خواهند کرد و آیا انتخاب آن‌ها به اندازه این خبر اخیر شگفت‌انگیز خواهد بود؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments