ستاره سریال ویچر هنری کویل علاقه دارد تا فیلم Red Dead ساخته شود

هنری کویل یک فیلم از Red Dead می‌خواهد

فیلم Red Dead

هنری کاویل، بازیگر نقش گرالت در فصل دوم The Witcher که اخیراً در نتفلیکس منتشر شده است، عنوان کرد که به ساخت لایو اکشن کدام یک از بازی‌های ویدیویی و تبدیل شدن آن به یک فیلم سرگرم کننده مشتاق است. کویل عنوان کرد که علاقه دارد تا فیلم Red Dead Redemption ساخته شده و مخاطبین را شگفت زده کند. در صحبت با GameReactor، کویل عنوان کرد که به تازگی بازی فرنچایز Red Dead را آغاز کرده و بسیار علاقه دارد تا داستان این بازی را بر روی پرده سینما هم ببیند. 

او عنوان کرد که از بازی‌های موجود او در واقع بازی Red Dead Redemption 2 را که به تازگی شروع کرده‌ و اگرچه می‌داند که کمی دیر به جمع کاربران این فرنچایز پیوسته اما با این حال در این بازی در حال پیشرفت است و بسیار از آن لذت می‌برد و او فکر می‌کند که تبدیل شدن داستان این گیم به یک فیلم، سرگرم‌کننده خواهد بود. 

بازی‌های Rockstar به دلیل ماهیت سینمایی و داستان‌سرایی خوب خود شناخته شده‌اند و ظاهراً وسترن ها همیشه محبوب هستند، بنابراین Red Dead یک نامزد قوی برای تبدیل شدن به اثری سینمایی به نظر می‌رسد. متاسفانه Take-Two، مالک Rockstar، معمولاً از ساخت فیلم‌هایی مبتنی بر بازی‌های خود اجتناب می‌کند. با این حال، این بدان معنا نیست که هرگز این رویا اتفاق نخواهد افتاد.

علاوه بر این امر کویل اخیراً در مورد اینکه چگونه دوست دارد تا در سریال شایعه شده تلویزیونی Mass Effect از آمازون به عنوان بازیگر اصلی انتخاب شود نیز صحبت کرد. در حالی که خبر ساخت مجموعه تلویزیونی Mass Effect خبر مطمئنی نیست، آمازون رسما یک سریال تلویزیونی از فرنچایز Fallout را اعلام کرده است.

آیا شما هم با نظر هنری کویل موافق هستید؟ 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا