آیا قرار است شاهد بازگشت هنری کویل به سریال The Witcher باشیم؟

یا بازهم ناامیدی طرفداران؟

بازگشت هنری کویل به سریال The Witcher

به تازگی تائید شده است که قرار نیست تا شاهد بازگشت هنری کویل به سریال The Witcher باشیم. پس از خروج او از نقش سوپرمن، طرفداران حدس می‌زدند که او قرار است تا دوباره نقش گرالت ریویا (Geralt of Rivia) را ایفا کند، اما خبری از بازگشت او نخواهد بود.

اخیرا رسانه ورایتی (Variety) اعلام کرده است که هنری کویل (Henry Cavill) که اکنون از نقش سوپرمن در دنیای دی سی (DCU) نیز کنار گذاشته شده است، قرار نیست تا برای ایفای نقش گرالت ریویا در فصل چهارم و پنجم سریال The Witcher بازگردد، بنابراین بازگشت هنری کویل به سریال The Witcher اتفاق نخواهد افتاد.

پس از این که شرکت برادران وارنر دیسکاوری (Warner Bros. Discovery) اعلام کرد که کار هنری کویل در نقش سوپرمن رسما به اتمام رسیده است و قرار نیست در آثار آینده دنیای دی سی شاهد بازگشت او باشیم، برخی از طرفداران حدس می‌زدند یا امیدوار بودند که او باری دیگر به نقش محبوب خود در سریال The Witcher بازگردد.

در ماه اکتبر سال جاری، شرکت نتفلیکس (Netflix) رسما خبر از تمدید سریال The Witcher برای فصل چهارم و پنجم خبر داد، اما اعلام کرد که هنری کویل از تیم بازیگران آن خارج شده است و بنابراین پس از فصل سوم، دیگر او را در نقش گرالت ریویا نخواهیم دید.

هنوز مدت زمان نسبتا زیادی تا پخش فصل سوم سریال The Witcher از طریق سرویس اشتراکی نتفلیکس باقی مانده است، اما می‌دانیم که پس از پایان پخش آن، قرار است در تا فصل‌های چهارم و پنجم شاهد جایگزین شدن لیام همسورث (Liam Hemsworth) با هنری کویل باشیم، کسی که احتمالا بیشتر به خاطر ایفای نقش گیل هاثورن (Gale Hawthorne) در مجموعه فیلم‌های The Hunger Games شناخته می‌شود.

این خبر مدت کوتاهی بعد از آن اعلام شد که هنری کویل رسما از بازگشت به دی سی و ایفای نقش دوباره عنوان سوپرمن خبر داده بود. اما حالا جیمز گان (James Gunn)، نویسنده و کارگردان سه‌گانه Guardians of the Galaxy و فیلم The Suicide Squad مسئولیت هدایت دنیای سینمایی دی سی را بر عهده دارد. او مدتی پیش تائید کرد که بازی هنری کویل در نقش سوپرمن به طور رسمی به پایان رسیده است که این خبر باعث ناامیدی طرفداران و همچنین خود هنری کویل شد. جیمز گان در حساب رسمی توئیتر خود می‌نویسد:

من و پیتر یک تخته برنامه آماده برای دی سی داریم که نمی‌توانیم در مورد آن بیشتر صحبت کنیم. در آغاز سال جدید می‌توانیم اطلاعات هیجان‌انگیزی را در مورد اولین پروژه‌های خود به اشتراک بگذاریم.

در میان کسانی که در این برنامه قرار دارند، سوپرمن نیز وجود دارد. در مراحل اولیه، داستان ما بر قسمتی از مراحل اولیه زندگی سوپرمن متمرکز خواهد بود، بنابراین این شخصیت توسط هنری کویل ایفا نخواهد شد.

از زمان اعلام خبر جدایی هنری کویل از سریال The Witcher، طرفداران حدس‌های مختلفی می‌زنند. برخی از آن‌ها معتقدند که او به این دلیل از این سریال جدا شد که اکنون به خاطر ایفای نقش سوپرمن و همچنین پروژه‌های آینده‌اش، دیگر برنامه خالی‌ای ندارد. اما با این حال عده‌ای هم معتقدند که در فصل‌های بعدی، سریال The Witcher از منبع اصلی خود فاصله گرفته است که همین اتفاق باعث ناراحتی هنری کویل و در نهایت ج (دایی او شده است. همچنین گزارشاتی منتشر شده بود که ادعا می‌کرد نویسندگان این سریال کتاب‌های منبعی که این مجموعه از آن اقتباس شده است را مورد تمسخر قرار می‌دهد. موضوعی که چند وقت پیش لورن هیسریچ (Lauren Hissrich) به آن پرداخت و تکذیبش کرد.

این گزارش از جایی شروع شد که نویسنده‌ای با نام بیائو دمایو (Beau DeMayo) که اکنون روی سریال X-Men ’97 کار می‌کند، اعلام کرد برخی از همکارانش در اتاق نویسندگی سریال The Witcher دائما متن منبع نوشته توسط آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) را به سخره می‌گیرند.

تا به اینجای کار واکنش‌ها نسبت به جدایی هنری کویل از سریال The Witcher‌ بسیار منفی بوده است و حتی داگ کاکل (Doug Cockle) که نقش گرالت ریویا را در مجموعه بازی‌های The Witcher‌ ساخته استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) را ایفا کرده بود نیز اعلام کرد که از این که هنری کویل این سریال را ترک می‌کند، ناراحت است.

اکنون شرکت نتفلیکس هر کاری که دستش بر می‌آید را انجام می‌دهد به طرفداران این اطمینان را بدهد که اگر چه سریال به وضوح تغییرات بزرگی خواهد داشت، اما این موضوع انرژی متفاوت را نیز به آن خواهد آورد.

اکنون که هنری کویل نه قرار است نقش سوپرمن را ایفا کند و نقش گرالت ریویا، اعلام شده است که به تیم ساخت سریال Warhammer 40,000 محصول شرکت آمازون (Amazon) پیوسته است و در کنار بازیگری در آن، به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه نیز حضور خواهد داشت.

3.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا