#مهسا_امینی

هنری کویل جهت ادامه ایفای نقش ویچر برای نتفلیکس قید و شرط گذاشت

هنری کویل نتفلیکس را تهدید کرد

نقش ویچر

کتاب «ویچر» و سری بازی‌های ویدیویی این فرنچایز یک چیز مشترک داشتند، داستان‌های واقعاً عالی. زمانی که نتفلیکس سریال این فرنچایز را تولید کرد، به موفقیت تجاری و انتقادی جهانی رسید. “The Witcher” بلافاصله برای فصل دوم تمدید شد و در دسامبر ۲۰۲۱ توسط نتفلیکس منتشر شد. 

در حالی که سازندگان و هنری بر سر پخش هفت فصلی سریال به توافق رسیده‌اند، هنوز نتفلیکس تصمیم خود را اعلام نکرده است. نتفلیکس بدنام است که به طور ناگهانی ساخت سریال‌های مختلف را متوقف می‌کند. تا اینجای کار، فصل ۲ سریال ویچر  عملکرد بسیار خوبی داشته و احتمال زیادی وجود دارد که تاریخ ساخت ۳ و فصل‌های بعدی هرچه زودتر اعلام شود. 

فصل ۲ “The Witcher” در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ در نتفلیکس پخش شد و بازخوردهای بسیار خوبی دریافت کرد اکنون طرفداران منتظر فصل سوم این اثر هستند. 

خالق سریال لورن اشمیت هیسریچ عنوان کرده است که ایده‌های زیادی برای فصل‌های بعدی دارد و می‌تواند به وضوح شاهد اجرای «The Witcher» برای هفت فصل دیگر باشد. هنری کویل نیز با این امر موافقت کرده است، اما نه بدون قید و شرط.

هنری کویل اخیراً با هالیوود ریپورتر گفتگو‌ای داشته و در آن توضیح داده است که هیچ مشکلی برای ایفای نقش Geralt of Rivia برای هفت فصل آینده این سریال ندارد. اما به گفته او، این طرح بلند پروازانه نیاز به یک شرط دارد. این شرط حفظ استانداردهای نویسندگی با کیفیت بالا است. او همچنین اشاره کرد که از نویسندگان می‌خواهد هنگام نوشتن فیلمنامه‌های فصل‌های بعدی به منبع، کتاب‌های ویچر احترام بگذارند. بنابراین، به نوعی می‌خواهد برای نویسنده اصلی مجموعه کتاب‌های The Witcher، آندری ساپکوفسکی، نهایت احترام قائل شود. اگر گردانندگان برنامه به این وعده عمل کنند، هنری برای هفت فصل آینده مشکلی برای بازی در نقش ویچر جنگجوی شکار هیولا نخواهد داشت.

به نظر می‌رسد این شرایط برای سازندگان چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسند. روند نوشتن دو فصل اول نشانه اصلی این است که نویسندگان به منبع اصلی احترام می‌گذارند و به نویسنده اصلی وفادار هستند. با وجود آن، بدون شک تغییرات جزئی در خط داستانی کلی ایجاد شده است تا آن را برای رسانه تلویزیونی مناسب کند. اما با توجه به این واقعیت که کتاب‌ها و برنامه‌های تلویزیونی دو رسانه کاملاً متفاوت هستند، این مقدار تغییر به گونه‌ای لازم است. هنری همچنین ایده‌هایی برای شخصیت گرالت دارد که کمی نسبت به کتاب متفاوت است. نتفلیکس به این موضوع اشاره کرده که نقش هنری در ساخت این سریال بسیار بالاتر و بیشتر از یک بازیگر بوده است. او پیشنهاد کرد تغییراتی در فصل دوم ایجاد شود و از سازندگان خواست تا ویژگی‌های شخصیت گرالت را کمی بیشتر ترسیم کنند. از این رو، در فصل دوم چند دیالوگ دیگر برای گرالت اضافه شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا