هنری کویل: بهترین مبازره‌ام در سریال The Witcher، نبرد با اشتریگا بود

هنری کویل هیولای مورد علاقه‌اش در دنیای ویچر را معرفی کرد

سریال The Witcher نبرد با اشتریگا

هنری کویل بازیگر نقش گرالت در سریال The Witcher طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت The Wrap مبارزه با اشتریگا را بهترین نبرد با هیولا در فصل اول سریال The Witcher معرفی کرد.

همان‌طور که می‌دانید، ویچر در زندگی روزمره‌ی خود به دنبال شکار و قتل هیولاها می‌رود و در ازای این کار، مزد خود را دریافت می‌کند. از همین رو، دور از انتظار نبود که در جریان سریال The Witcher که به تازگی از شبکه‌ی نتفلیکس به پخش رسیده است، شاهد مبارزات زیادی بین گرالت و هیولاهای مختلف دنیای ویچر باشیم.

بدون شک این مبارزات یکی از مهم‌ترین جذابیت‌های این سریال به شما می‌رود؛ موردی که در مورد مجموعه بازی The Witcher هم صدق می‌کند. در همین راستا، هنری کویل (Henry Cavill) بازیگر نقش گرالت در این سریال، طی مصاحبه‌ای از نبرد مورد علاقه‌اش در فصل اول سریال ویچر صحبت کرده است. او در ابتدا مبارزه با Human Monster (لفظی که برای وینفری به کار برده شد) را بهترین نبردش در فصل اول این سریال معرفی کرد اما بعد از مطرح شدن چند باره‌ی این سوال، به خبرنگار The Wrap پاسخ غیرمنتظره‌ای داد:

باید بگویم که احتمالا مبارزه با اشتریگا، نبرد مورد علاقه‌ی من با یک هیولا در این نمایش بود.

لازم به ذکر است که نبرد با اشتریگا در انحصار سریال تلویزیونی ویچر نبود؛ در کتاب‌های این اثر (نوشته‌ی آندره ساپکوفسکی) و همچنین مجموعه بازی ویدیویی The Witcher گرالت با این هیولای ترسناک مبارزه کرده بود. نبرد گرالت با اشتریگا در قسمت سوم فصل اول سریال ویچر تحت عنوان Betrayer Moon رخ داده بود.

فصل اول سریال The Witcher هفته‌ی گذشته در شبکه نتفلیکس منتشر شد. البته که ساخت فصل دوم این مجموعه تاییده شده اما هنوز هیچ تاریخ قطعی‌ای برای عرضه‌ی آن وجود ندارد. در این سریال علاوه بر هنری کویل در نقش گرالت، آنیا چالترا در نقش ینفر و فریا آلن در نقش سیری هنرنمایی می‌کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا