هنری کویل: ساخت فصل دوم سریال The Witcher به زودی آغاز می‌شود

تشکر بازیگر نقش گرالت از طرفداران این سریال

The Witcher هنری کویل

هنری کویل، بازیگر نقش گرالت در سریال ویچر، با گذاشتن پستی در اینستاگرام رسمی خود به شروع ساخت فصل دوم سریال اشاره و از هواداران تشکر کرد.

نزدیک به یک ماه از انتشار فصل اول سریال The Witcher می‌گذرد اما هنوز خبر قطعی‌ای مبنی بر تاریخ انتشار رسمی فصل دوم این مجموعه وجود ندارد. اولین فصل از سریال ویچر به طور کلی موفقیت آمیز بود و با وجود تفاوت‌هایی که با کتاب این عنوان داشت، توانست طرفداران دنیای ویچر را راضی نگه دارد. این رضایت از سمت طرفداران باعث شد تا The Witcher در صدر فهرست پربیننده‌ترین سریال‌های نتفلیکس در سال ۲۰۱۹ قرار بگیرد. همچنین انتشار سریال باعث شد تا توجه‌ها بکبار دیگر به بازی The Witcher 3: Wild Hunt جلب و رکورد تعداد بازیکنان این اثر، در استیم شکسته شود.

هنری کویل، یکی از بازیگران اصلی این سریال که نقش گرالت اهل ریویا را برعهده دارد، در صفحه اینستاگرام خود بخاطر تمام حمایت‌ها و عشقی که از مردم گرفته، تشکر کرده؛ همچنین در این ویدیو منتشر شده توسط کاویل، به شروع پیش تولید فصل دوم این عنوان اشاره شده است. چند روز پیش یکی از عوامل سریال ویچر، Lauren S. Hissrich، توییتی در مورد آماده شدن دست اندرکاران برای فصل دوم منتشر کرد اما قدردانی نقش اصلی این اثر در قالب یک ویدیو از هواداران، بدون شک بیشتر از هر کسی دیگری می‌تواند احساسات طرفداران را تحریک کند.

با وجود تغییراتی که سریال The Witcher نسبت به کتاب آن داشت، میزان پذیرش این تفاوت‌ها از طرف هواداران این عنوان مثبت بود. به احتمال زیاد قرار نیست در فاصله بین فصل اول و دوم سریال به طرفداران سخت بگذرد چون قبل‌تر تهیه‌کننده اجرایی این مجموعه، اعلام کرد که قبل از شروع فصل دوم برنامه‌هایی برای بینندگان درنظر گرفته شده است. با وجود این اخبار، هنوز هیچ یک از عوامل سریال تاریخ دقیقی برای شروع فصل دوم اعلام نکرده‌اند. اگر هنوز موفق به دیدن سریال ویچر نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از شروع فصل جدید، به تماشای این سریال جذاب بنشینید و از دیدن دنیای ویچر لذت ببرید. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا