برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

توقف فروش بازی Helldivers 2 در صدها کشور مختلف

عدم پشتیبانی از پلی استیشن نتورک

توقف فروش بازی Helldivers 2 در صدها کشور مختلف ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
فروش بازی Helldivers 2

به نظر می‌رسد که شرکت سونی به خاطر عدم پشتیبانی بسیاری از کشورها از شبکه پلی استیشن نتورک، فروش بازی Helldivers 2 را در این کشورها متوقف کرده است.

اگر اخبار این روزها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به تازگی سیاست جدیدی را اتخاذ کرده که در پی آن، بازیکن‌های هل‌دایورز ۲ در استیم از این پس برای تجربه بازی باید به حساب کاربری خود در پلی استیشن نتورک متصل شوند.

این اقدام با اعتراض‌های گسترده‌ای از سوی بازیکن‌ها روبه‌رو شده و بالغ بر صد هزار نقد منفی برای بازی به ثبت رسیده است. در حالی که این موضوع باعث شده تا مدیر ارشد استودیوی سازنده بازی از گیمرها عذرخواهی کند، اما به نظر می‌رسد که سونی همچنان روی تصمیم خود پایبند بوده و این بار فروش بازی در بیش از صد کشور مختلف را متوقف کرده است.

بر اساس گزارش‌ها، شرکت سونی به دلیل عدم پشتیبانی بسیاری از کشورها از شبکه پلی استیشن نتورک، فروش بازی را در بیش از ۱۲۰ کشور متوقف کرده است. از طرفی، افرادی که پیش‌تر در این کشورها بازی را خریداری کرده‌اند، بدون هیج قید و شرط و فارغ از مدت زمانی که به تجربه بازی پرداخته‌اند، می‌توانند درخواست بازگشت وجه (ریفاند) خود را از طریق شبکه استیم ثبت کنند.

با انتشار این خبر، موج انتقادها بار دیگر شدت گرفته و در حال حاضر درصد رضایت بازیکن‌ها از بازی به شدت کاهش یافته است؛ به طوری که هل‌دایورز ۲ در حال حاضر در میان رکوردارهای بازخوردهای منفی در شبکه استیم به چشم می‌خورد. بر این اساس، باید منتظر ماند و دید که آیا شرکت سونی در نهایت از تصمیم خود صرف نظر می‌کند، یا کماکان سیاست خود را اجرایی خواهد کرد!

طبق بیانیه بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، بازیکن های جدید Helldivers 2 در شبکه استیم از تاریخ تاریخ ۶ ماه می سال جاری (۱۷ اردیبهشت ماه) برای تجربه بازی باید به شبکه پلی استیشن نتورک متصل شوند. بازیکنان فعلی نیز از تاریخ ۳۰ ماه می تا ۴ ژوئن پیش‌رو (۱۰ تا ۱۵ خرداد ماه) فرصت دارند که حساب استیم را به حساب شبکه PSN متصل کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments