#مهسا_امینی

مجموعه‌ی هری پاتر از طریق سرویس HBO Max در دسترس نخواهد بود

اضافه شدن فیلم‌های هری پاتر به این سرویس حداقل تا چند سال آینده امکان‌پذیر نخواهد بود

مجموعه هری پاتر

مطابق گفته‌ی یکی از مدیران  HBO Max، مجموعه‌ی هری پاتر از طریق این سرویس در دسترس نخواهد بود.

چندی پیش وارنر مدیا، از یک سرویس استریم جدید با نام HBO Max رونمایی کرد. این سرویس با هدف استریم و ارائه‌ی محتوای شرکت‌های مختلف تاسیس شده است. در تیزر معرفی این سرویس، محصولات مختلف کمپانی‌هایی نظیر HBO، Cartoon Network، TNT، TruTV، Crunchy Roll، DC Universe، TBS و بسیاری دیگر به تصویر کشیده شد. همچنین فیلم‌های زیادی از کمپانی برادران وارنر در سرویس HBO Max وجود خواهد داشت که می‌توان از میان آن‌ها به فیلم‌هایی چون A Star is Born و Crazy Rich Asians اشاره کرد. در این سرویس حتی شاهد حضور فیلم‌های کامیک بوکی مثل The Dark Knight هم خواهیم بود، با این حال مجموعه‌ی هری پاتر از طریق این سرویس حداقل تا چند سال آینده در دسترس نخواهد بود.

«مایکل کویگلی» مدیر عامل بخش محتوای HBO Max در طی یک مصاحبه تلویزیونی تایید کرد که هیچکدام از هشت فیلم هری پاتر در این سرویس استریم وجود نخواهند داشت. او دلیل این موضوع را قرارداد برادران وارنر با NBC Universal در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد. همچنین او خاطرنشان کرد که این قرارداد تا سال ۲۰۲۵ اعتبار دارد و تمامی حقوق این فیلم تا آن زمان در اختیار NBC Universal خواهد بود.

با این حال دو فیلم دیگر دنیای جادوگری یعنی Fantastic Beasts and Where to Find Them و Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald در سرویس HBO Max قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که سومین فیلم از این مجموعه در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۱ آبان ۱۴۰۰) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

سرویس استریم HBO Max از ماه می سال ۲۰۲۰ شروع به کار خواهد کرد و یک اشتراک ماهانه به قیمت ۱۵ دلار خواهد داشت. در زمان عرضه، سریال‌های محبوبی همچون Friends و The Big Bang Theory از طریق HBO Max در دسترس خواهند بود. باید دید که HBO Max می‌تواند با سرویس‌هایی همچون نتفلیکس مقابله کند یا خیر.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا