نام موقت سریال Hawkeye احتمالا جزئیاتی را از داستان فاش می‌کند

پروژه احتمالا در ماه سپتامبر وارد فاز تولید می‌شود

نام موقت سریال Hawkeye

با توجه به گزارشی که ساعاتی پیش در فضای مجازی منتشر شد، استودیوی مارول تصمیم گرفته از اصطلاح Anchor Point به عنوان نام موقت سریال Hawkeye استفاده کند.

استودیوی مارول در جریان کامیک کان سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام کرد یک سریال تلویزیونی با محوریت شخصیت هاکای می‌سازد. این پروژه از آن زمان تاکنون فراز و نشیب‌های مختلفی داشته است. در ابتدا جرمی رنر (Jeremy Renner) بازیگر نقش کلینت بارتون از سوی همسر سابق خود متهم به ارسال پیام‌های تهدید آمیز شد. در آن بازه‌ی زمانی گزارش‌هایی در فضای مجازی منتشر شدند مبنی بر اینکه سازندگان به دنبال یک شخص جایگزین می‌گردند. مشکل بعدی، انتخاب بازیگر نقش کیت بیشاپ بوده است. ظاهرا مارول هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) را برای این نقش در نظر داشت اما او به واسطه‌ی دیگر قراردادهایش زمان کافی برای پیوستن به این پروژه را نداشت. به این موارد، ویروس کرونا را هم اضافه کنید.

به لطف گزارشی که چندی پیش روی خروجی وب سایت Murphy’s Multiverse قرار گرفت، نام موقت سریال Hawkeye را می‌دانیم. بر این اساس، اولین اقتباس تلویزیونی هاکای قرار است تحت عنوان Anchor Point وارد فاز تولید شود. نام‌های موقت با هدف جلوگیری از جلب توجه در زمان فیلمبرداری مورد استفاده قرار می‌گیرند و معمولا هم نکته‌ی خاصی را در خود جای نداده‌اند اما برخی اوقات ارتباطی کوچکی با داستان و فضای آن محصول دارند. Anchor Point به نقطه‌ای از صورت اشاره دارد که کماندار زه را موقع کشیدن روی آن قرار می‌دهد تا میزان دقت به حداکثر خود برسد. این اصطلاح همچنین می‌تواند به مجموعه‌ای از کمیک بوک‌های کیت بیشاپ به همین نام اشاره داشته باشد که در زمان انتشار بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. اگر گمانه‌زنی در این باره درست باشد، احتمال دارد بخش‌هایی از داستان با الهام از این کمیک بوک‌ها نوشته شده بود.

یکی از پیش‌بینی‌ها این است که کیت بیشاپ مانند آنچه در کمیک بوک‌های Hawkeye: Kate Bishop, Vol. 1: Anchor Points دیدیم، در دنیای سینمایی مارول هم یک کارآگاه خصوصی باشد تا ملاقات کیت و هاکای زمینه‌چینی شود. بدین صورت که یک فرد از کیت می‌خواهد رونین را پیدا کند و او هم با دنبال کردن سرنخ‌ها نهایتا به کلینت بارتون می‌رسد. این ملاقات به یک آشنایی تبدیل شده و نهایتا هاکای تصمیم می‌گیرد به کیت آموزش دهد. اگر با کمیک بوک‌‌ها آشنایی ندارید، باید بگوییم کیت چهارمین شخصیتی است که از هویت هاکای برای انجام اعمال قهرمانانه استفاده می‌کند. او عضو تیم انتقامجویان جوان هم هست که طبق گزارش‌های غیر رسمی، سریال تلویزیونی آن در دست تولید قرار دارد.

سریال Hawkeye قرار بود در ماه سپتامبر وارد فاز تولید شود اما مشخص نیست با اتفاقاتی که طی ماه‌های اخیر رخ داده‌اند، برنامه‌ریزی‌ها تغییری کرده‌اند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا