مارول خود را برای ساخت اقتباس سینمایی Young Avengers آماده می‌کند

آیا شایعات قدیمی رنگ واقعیت به خود می‌گیرند؟

اقتباس سینمایی Young Avengers

با توجه به توییت یکی از سردبیران وب سایت Geeks WorldWide، اقتباس سینمایی Young Avengers هم‌اکنون مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد.

طی سال‌های اخیر بارها شایعه شد که اعضای گروه انتقامجویان جوان به دنیای سینمایی مارول خواهند پیوست. گزارش‌های اولیه از ساخت یک فیلم سینمایی بر اساس این کمیک بوک‌های نه چندان قدیمی خبر می‌دادند. چند وقت بعد، دنیل ریچمن (Daniel Richtman) که سابقه‌ی خوبی در افشای اطلاعات دارد، ادعا کرد مارول در عین حال که اقتباس سینمایی را در دست ساخت دارد، به تولید یک سریال تلویزیونی برای سرویس استریم دیزنی پلاس فکر می‌کند. اینطور که به نظر می‌رسد، مدیران مارول به نتیجه رسیده‌اند ساخت اقتباس تلویزیونی را کنار بگذارند.

توماس پولیتو (Thomas Polito) که به عنوان سردبیر در وب سایت Geeks WorldWide مشغول به کار است، توییتی را منتشر و ادعا کرد اقتباس سینمایی Young Avengers در مراحل اولیه‌ی ساخت قرار دارد. طبق متنی که او به اشتراک گذاشته است، مدیران استودیوی مارول خود را آماده می‌کنند تا ایده‌های نویسندگان برای ساخت فیلم سینمایی بر اساس کمیک بوک‌های انتقامجویان جوان را شنیده و سپس روند بررسی را آغاز کنند. تا به این لحظه، هیچ کدام از اشخاص مرتبط با مارول یا دیزنی به این ادعا واکنش نشان نداده است. حتی دیگر منابع غیررسمی هم چیزی در این باره ننوشته‌اند.

با این حال، احتمال درست بودن ادعای توماس پولیتو بسیار بالا است؛ زیرا مارول طی سال‌های گذشته مشغول آماده‌سازی شرایط برای حضور انتقامجویان جوان بوده است. برای اثبات این ادعا می‌توان به شخصیت کاساندرا لنگ (دختر مرد مورچه‌ای) اشاره کرد که حضور کوتاهی در Avengers: Endgame داشت. کاساندرا در کمیک بوک‌های مارول به ابرقهرمانی به نام استچر تبدیل شده و مهارت‌های او دقیقا مانند پدرش هستند. دیگر دلیل، سریال تلویزیونی Hawkeye است که برای سرویس دیزنی پلاس ساخته می‌شود. اطلاعات چندانی از داستان موجود نیست اما می‌دانیم که کلینت بارتون به مربی کیت بیشاپ تبدیل می‌شود. بیشاپ سومین فردی است که در کمیک بوک‌ها از هویت هاکای استفاده می‌کند.

اولین جلد کمیک بوک‌های انتقامجویان جوان در آوریل سال ۲۰۰۵ میلادی منتشر شد تا خط داستانی‌ای که در کمیک بوک‌های Avengers Disassembled آغاز شده بود را ادامه دهد. در ابتدا کمتر کسی به موفقیت Young Avengers امیدوار بود اما این کمیک بوک نه تنها نظر مثبت خوانندگان را به‌دست آورد، بلکه موفق شد جوایز مختلفی را از آن خود کند. از شخصیت‌های اصلی آن می‌توان به کاساندرا لنگ، کیت بیشاپ، میس آمریکا، هالکینگ، پاتریوت، آیرون لد، ویکان و اسپید اشاره کرد.

مارول قصد داشت دنیای سینمایی خود را از ماه مه وارد فاز چهارم کند اما بسته شدن سینما به دلیل شیوع ویروس کرونا این استودیو و شرکت دیزنی را به تغییر در برنامه‌های خود مجبور کرد. Black Widow که اولین فیلم فاز چهارم محسوب می‌شود، در حال حاضر برای اکران از ماه نوامبر (آذر) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا