تریلر جدید Hawkeye ماموریت نیمه‌تمام کیت بیشاپ در نجات هاکای را نشان می‌دهد

کلینت و شاگرد تازه‌کار

در تریلر جدید Hawkeye می‌توانید ماموریت نیمه‌تمام کیت بیشاپ (Kate Bishop) را ببینید که برای نجات کلینت بارتون (Clint Barton)، ظاهرا خودش نیز گرفتار می‌شود!

سریال Hawkeye در دورانی بعد از وقایع فیلم Avengers: Endgame و همچنین سریال The Falcon And The Winter Soldier روایت می‌شود؛ جایی که کلینت بارتون قصد دارد تا با خانواده خود یک تعطیلات بی‌نظیر را در شهر نیویورک بگذراند. با این حال ظاهرا همه چیز به خوبی و خوشی پیش می‌رود، تا اینکه بارتون مجبور می‌شود تا برای امن نگه داشتن خانواده خود از آن‌ها جدا شده و با دشمنان خود دست و پنجه نرم کند! دشمنانی که برای کشتن رونین (Ronin) پول دریافت کرده و اگر او را به قتل برسانند، یک سد بزرگ را از جلوی راه خلافکاران بزرگ در جهان برداشته‌اند!

در واقع بعد از اتفاقات Infinity War و زمانی که همه چیز توسط ثانوس (Thanos) به نصف تبدیل شد، هاکای نیز همانطور که در کتاب‌های کمیک به رونین، یک قاتل حرفه‌ای تبدیل می‌شد، اینجا نیز همین هویت را پذیرفت تا بتواند خلافکاران را به طرز وحشیانه‌ای قتل عام کند. حال کشتن خلافکاران در دنیای ابرقهرمانی هیچوقت تعداد آن‌ها را به ۰ نمی‌رساند، بلکه آن‌ها حتی بیشتر می‌شوند تا جلوی قهرمان مورد نظر را که در این داستان هاکای است را بگیرند؛ در حالی که او دیگر از این جریانات جدا شده اما گذشته دست از سر او برنمی‌دارد.

جزئیات تریلر جدید سریال Hawkeye

یکی از مهم‌ترین جزئیات تریلرهای مختلفی که تا به حال از سریال مورد انتظار Hawkeye مشاهده کرده‌ایم، دیدن شخصیتی به نام کیت بیشاپ است که قصد دارد تا به یک اونجر تبدیل شود! با این حال توانایی‌های او به حد بسیاری با هاکای شباهت دارند و در واقع هردو کمانداران حرفه‌ای هستند. حال در ویدیو منتشر شده جدید می‌بینیم که هاکای به نحوی قصد آموزش و پرورش این کماندار جوان را دارد که خود را به خطر انداخته تا او را نجات دهد، اما در هر صورت او خانواده‌ای دارد و باید هرچه زودتر از دست خلافکاران نجات پیدا کرده و پیش آن‌ها بازگردد، در حالی که همه چیز بهم ریخته و مسئله خانواده، آموزش شاگرد، فرار از دست خلافکاران و از همه مهم‌تر مقابله با خواهر ناتاشا رومانوف (Natasha Romanoff) با همدیگر قاطی می‌شود!

فلورانس پیو (Florence Pugh) در واقع نقش شخصیت یلینا بلوا (Yelena Belova) را که در فیلم اسپین آف Black Widow بازی کرده بود در این سریال جدید هم مجددا ایفا خواهد کرد و چنان که در صحنه بعد از تیتراژ آن دیده بودیم، ظاهرا برای کشتن هاکای قرارداد امضا کرده است. با این حال او را در تریلرهای مختلف این سریال ندیده‌ایم و مشخص نیست که آیا او پس از فهمیدن حقیقت باز هم به سراغ کلینت بارتون و کشتن او می‌رود یا که نه. همچنین جالب است بدانید که شخصیت اکو (Echo) را هم به دنیای سینمایی مارول خواهد آورد.

به هر حال در تریلرهای مختلف و بخصوص این تیزر جدید مشاهده کردیم که ظاهرا قرار است تا سبک طنز این سریال، بسیار مشابه با همان فیلم‌های قدیمی مثل Avengers: Age of Ultron باشد که در آن جرمی رنر (Jeremy Renner) شوخی‌های خود را در نقش هاکای به تصویر می‌کشید. با این حال می‌بینیم که شخصیت کیت بیشاپ نیز دقیقا با چنین سبک طنزی کاملا موافق است و از همین جهت سریال Hawkeye را به یک مجموعه جدید با تم قدیمی مارول تبدیل می‌کند.

کمتر از یک ماه تا پخش سریال Hawkeye از شبکه دیزنی پلاس باقی مانده و در تاریخ ۳ آذر (۲۴ نوامبر) می‌توانید اولین قسمت از آن را مشاهده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا