تصاویر جدیدی از پشت صحنه‌ی سریال Hawkeye منتشر شد

رونمایی از گروه Tracksuit Mafia و یک صحنه‌ی تعقیب و گریز با اتومبیل

سریال Hawkeye

به تازگی تصاویر جدید از پشت صحنه‌ی سریال Hawkeye منتشر شده‌اند که علاوه بر نمایش بازیگران اصلی آن جرمی رنر و هیلی استاینفلد، گروه Tracksuit Draculas را نشان می‌دهند. همچنین به نظر می‌رسد تعدادی از این تصاویر مربوط به یک صحنه‌ی تعقیب و گریز اتومبیل هستند.

سریال Hawkeye، یکی از مجموعه‌های مهم و مورد انتظار فاز چهارم جهان سینمایی Marvel است که در اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. این سریال با الهام از کمیک‌هایی که توسط مت فراکشن و دیوید آجا نوشته شده‌اند، در حال ساخت است و روی شخصیت کیت بیشاپ تمرکز دارد که توسط کلینت بارتون آموزش می‌بیند. هنوز اطلاعات چندانی از این پروژه‌ی مورد انتظار نداریم.

اکنون وب‌سایت Just Jared، تعدادی تصویر جدید از پشت صحنه‌ای سریال Hawkeye منتشر کرده است که علاوه بر لباس شخصیت کیت بیشاپ، یک صحنه‌ی تعقیب و گریز اتومبیل را نشان می‌دهند. جرمی رنر در نقش کلینت بارتون، در این تصاویر با یک کت مشکی دیده می‌شود که پشت فرمان نشسته و کیت بیشاپ هم از درون اتومبیل با تیر و کمان به دشمنان خود شلیک می‌کند. علاوه بر این، در چند عکس شاهد گروه Tracksuit Mafia هستیم. شما در زیر می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

گروه Tracksuit Mafia که با نام Tracksuit Draculas هم شناخته می‌شوند، جزو شروران محبوب کمیک‌های Marvel هستند که اگرچه مانند ثانوس و اولتران، نام چندان بزرگی نیستند و به اندازه‌ی آن‌ها قدرت ندارند، اما بازهم در میان خوانندگان کمیک هوادارانی دارند.

سریال Hawkeye در کنار مجموعه‌های ?…The Falcon and the Winter Soldier ،Loki ،What If  و Ms. Marvel تا پایان سال میلادی جاری از طریق سرویس اشتراکی Disney Plus منتشر خواهد شد. جرمی رنر در نقش کلینت بارتون (هاکای)، هیلی استاینفلد در نقش کیت بیشاپ، ورا فارمیگا در نقش الینور بیشاپ (مادر کیت)، فرا فی در نقش کازی، تونی دالتون در نقش جک داکوسن (استاد کلینت بارتون) و زان مک‌کلارنون، برایان دارسی جیمز و آلاکوئا کراکس از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا