#مهسا_امینی

تصاویر جدید سریال Hawkeye با محوریت شخصیت‌های کلیدی منتشر شد

تعداد تصاویر به رقم ۸ می‌رسد

تصاویر جدید سریال Hawkeye

در شرایطی که زمان زیادی به پخش قسمت‌هایی ابتدایی نمانده، استودیو مارول تصاویر جدید سریال Hawkeye را در فضای مجازی منتشر کرده است.

جدیدترین نسخه لایو اکشن هاکای که توسط جرمی رنر ( Jeremy Renner) به تصویر کشیده می‌شود، حدودا یک دهه پیش معرفی شد. اولین ملاقات مخاطبان با او به Thor محصول سال ۲۰۱۱ میلادی بازمی‌گردد. کلینت بارتون در جریان فیلم یکی از ماموران سازمان شیلد بوده و وظیفه دارد از دستیابی ثور به چکش خود جلوگیری کند. کلینت در ادامه به یکی از اعضای انتقامجویان تبدیل شده و در آثار متعددی حضور می‌یابد اما هیچ وقت یکی از شخصیت‌های اصلی نبود. این شرایط قرار است با سریال لایو اکشن Hawkeye تغییر کند؛ اثری که طی روزهای آتی به سرویس استریم دیزنی پلاس می‌آید.

داستان Hawkeye بعد از Avengers: Endgame روایت می‌شود. کلینت بارتون تصمیم گرفته پس از سال‌ها ماجراجویی کریسمس را کنار اعضای خانواده خود بگذراند اما تعدادی از دشمنان قدیمی به سراغش می‌آیند؛ دشمنانی که نتیجه اقداماتش در زمان فعالیت به عنوان رونین هستند. کلینت که چاره‌ای ندارد، اولویتش را روی مبارزه با دشمنان قرار می‌دهد. در همین حین، دختری جوان به نام کیت بیشاپ لباس رونین را به تن کرده و به مقابله با خلافکاران می‌پردازد. کلینت پس از رویایی با کیت وظیفه آموزشش را بر عهده می‌گیرد تا دختر جوان بتواند راحت‌تر از چالش‌ها عبور کند.

مارول ساعاتی قبل تصاویر جدید سریال Hawkeye را در فضای مجازی منتشر کرد که تعدادشان به رقم ۸ می‌رسد. تصویر شماره یک ورا فارمیگا (Vera Farmiga) را کنار یک بازیگر ناشناخته نشان می‌دهد. از آنجایی که فارمیگا نقش مادر کیت را بر عهده دارد، بازیگر مرد هم احتمالا پدرش را به تصویر می‌کشد. تصویر شماره دو روی کیت تمرکز داشته و تصویر شماره سه هم مایا لوپز ملقب به اکو را نشان می‌دهد. در تصاویر بعدی هم می‌توان کلینت بارتون را دید. تمامی تصاویر در ادامه قابل‌مشاهده هستند:

جرمی رنر چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داد و در بخشی آن پیرامون ساخت اقتباس هاکای در قالب یک مینی سریال توضیحاتی را ارائه داد:

قبلا درباره ساخت اقتباس صحبت کرده بودیم. او گفت: «نظرت درباره ساخت یک مینی سریال با محوریت هاکای چیست؟» من هم در پاسخ گفتم: «فکر می‌کنم دقیقا همان چیزی است این کاراکتر نیاز دارد.»

کلینت بارتون، کاراکتری است که مدت زیادی را با او سپری کرده‌ایم اما چیز زیادی درباره‌اش نمی‌دانیم. می‌توانیم به واسطه یک فرمت داستانسرایی طولانی‌تر مدت بیشتری را با او گذرانده تا بفهمیم چرا به چنین فردی تبدیل شده، واقعا چه کسی است، از کجا آمده و باقی سوالات مشابه. خیلی هیجان‌زده بودم تا کلینت بارتون را در قالب سریالی شش قسمتی مورد کندوکاش قرار دهم.

اگرچه Hawkeye یک اثر اختصاصی به شمار می‌رود، تمرکز ویژه‌ای روی دو شخصیت کیت بیشاپ و اکو خواهد داشت. در صورتی که دست‌اندرکاران تغییر چندانی را در مقایسه با کمیک‌ها به وجود نیاورند، کیت دیر یا زود به جایگزینی برای کلینت بارتون تبدیل شده و به جای او از هویت هاکای برای فعالیت‌های ابرقهرمانانه‌اش استفاده می‌کند. اکو هم یک قاتل حرفه‌ای بود که طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد مسیر زندگی خود را برای همیشه تغییر دهد. اگرچه مایا لوپز در میان مخاطبان آثار ابرقهرمانی چندان شناخته شده نیست، مارول می‌خواهد یک سریال لایو اکشن با محوریت او ساخته و منتشر کند. در حال حاضر اطلاعاتی از زمان فیلمبرداری یا پخش موجود نیست.

در انتها، لازم به ذکر است دو قسمت ابتدایی سریال هاکای در تاریخ ۳ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۴ نوامبر) منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا