تریلر سریال Hawkeye با صحنه‌های کمدی کلینت بارتون منتشر شد!

کریسمس هاکای به اتفاق خانواده

جدیدترین تریلر سریال Hawkeye به تازگی منتشر شده و چنان که به نظر می‌رسد، روی طنز شخصیت کلینت بارتون (Clint Barton) را به تصویر می‌کشد.

در دوران دو فیلم Avengers: Infinity War و همچنین Avengers: Endgame اوضاع برای کلینت بارتون، ابرقهرمان کماندار دنیای سینمایی مارول، کمی عجیب و پیچیده شد. در ابتدا او پس از بشکن ثانوس تمامی اعضای خانواده خود را از دست داد و سپس مجبور شد تا با رنج و عذاب رفتن آن‌ها کنار بیاید. در واقع او بعد از این اتفاق، تبدیل به شخصیت دیگری شد که در دنیای کمیک آن را با نام رونین (Ronin) می‌شناسیم. رونین به کشورهای مختلف و بخصوص ژاپن سفر کرد و بعد از بی‌هدف شدن زندگی خود از پس مرگ خانواده‌اش، شروع به کشتن افراد خلافکار به بدترین شکل ممکن نمود که عملا حتی به آن‌ها اجازه نفس کشیدن هم نمی‌داد!

در یک صحنه از فیلم Avengers: Endgame دیدیم که او چطور با این موضوع دست و پنجه نرم کرده و در شهری مشغول به تکه پاره کردن خلافکاران است. با این حال ناتاشا رومانوف به او امید می‌دهد تا خانواده‌ش را بازگرداند و به همین دلیل نیز می‌بینیم که هامای دوباره بازگشته در نهایت خانواده خود را با بشکنی که هالک زده بود پس می‌گیرد. اما آیا می‌توان تصور کرد که ابتدا فردی بزند و تمام کار و کاسبی چندین گروه خلافکار را خراب کرده و افراد آن‌ها را سلاخ کند و سپس به این فکر باشد که در کنار خانواده خود با آرامش زندگی کند؟ در واقع زندگی بسیاری از ابرقهرمانان همین است، اما بخشی که مربوط به زندگی آرام بود را باید فاکتور بگیرید!

در تریلر جدید سریال Hawkeye کیت بیشاپ هم وارد شوخی‌های کلینت می‌شود

پس از وقایع Endgame، کلینت بارتون کنار خانواده خود بازمی‌گردد و سعی می‌کند یک پایان سال بسیار شیک و پر از خنده را برای آن‌ها در شهر نیویورک جشن بگیرد. با این حال دشمنی خلافکاران با گذشته ۵ ساله او هنوز تمام نشده و آن‌ها بازگشته‌اند تا این ابرقهرمان و شاید هم خانواده او را با خاک یکسان کنند. در این اثر سینمایی فلورانس پیو (Florence Pugh) در نقش یلینا بلوا (Yelena Belova) خواهر شخصیت بلک ویدو، مجددا باز می‌گردد و چنان که در سریال The Falcon And The Winter Soldier دیدیم، ظاهرا هدفی به جز کشتن کلینت ندارد!

در تریلر اول که مدتی پیش منتشر شده بود لحظات اکشن و همچنین طنز را مشاهده کردیم، اما در این ویدیو جدید و کوتاه می‌بینیم که ظاهرا دیگر جدای از مشکلاتی که هاکای با آن‌ها کنار می‌آید، او همچنان خندیدن و کنایه زدن را فراموش نکرده است! این نوع طنز از کلینت بارتون را شاید آخرین بار در فیلم Avengers: Age of Ultron دیده بودیم؛ جایی که او باز هم در کنار خانواده‌اش بود. یکی از نکات بسیار مهم تریلر دوم نیز آنجاست که می‌بینیم همسر کلینت کنار او بازگشته و لیندا کاردلینی مجددا نقش این شخصیت را بازی می‌کند. این در حالی است که پیش از این رونمایی، بسیاری از افراد شایعه کرده بودند که لاورا (Laura) دیگر به خاطر گذشته پنح ساله کلینت کنار او حضور ندارد.

سریال Hawkeye برای پخش از شبکه دیزنی پلاس در تاریخ ۳ آذر (۲۴ نوامبر) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا