بازیگر سریال Hawkeye از روند ساخت محصول جدید مارول می‌گوید

فیلمبرداری همچنان ادامه دارد

ساخت سریال Hawkeye

فرا فی بازیگر و خواننده ایرلندی با انتشار یک متن کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر، جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت سریال Hawkeye به اشتراک گذاشته است.

دیزنی پلاس طی ماه‌های گذشته میزبان The Falcon and the Winter Soldier ،WandaVision و Loki بوده و حالا هم What If را پخش می‌کند. پس از اینکه اولین سریال انیمیشنی Marvel Cinematic Universe به انتها رسید، نوبت به Hawkeye می‌رسد. همان‌طور که از نامش پیدا است، اتفاقات سریال حول محور کلینت بارتون می‌چرخد که در میان انتقامجویان با نام هاکای شناخته می‌شود. او طی سال‌های گذشته به عنوان شخصیت مکمل در آثار Marvel Cinematic Universe حضور داشته و به همین دلیل، چندان مورد کندوکاش قرار نگرفته است. طرفداران او امیدوار هستند محصول جدید استودیو مارول بتواند شرایط را تغییر دهد.

سریال هاکای ترکیبی از شخصیت‌های قدیمی و جدید است. از شخصیت‌های نام آشنا می‌توان به یلنا بلووا با نقش‌آفرینی فلورنس پیو (Florence Pugh) اشاره کرد که در فیلم Black Widow معرفی شد و اینطور که به نظر می‌رسد، به عنوان جایگزین بلک ویدو انتخاب شده است. از چهره‌های تازه داستان هم می‌توان مایا لوپز ملقب به اکو و کازی را نام برد. علاکوا فاکس (Alaqua Fox) و فرا فی (Fra Fee) به ترتیب اکو و کازی را جلوی دوربین به تصویر می‌کشند.

فرا فی با انتشار یک متن کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر جزئیات تازه‌ای را از فرآیند ساخت سریال Hawkeye به اشترارک گذاشته است. او در توییت خود صریحا گفت صحنه‌هایش دوباره ضبط شده‌اند و دیگر جلوی دوربین نخواهد رفت. فی همچنین تاکید کرد نقش‌آفرینی در سریال تجربه بسیار خوبی بوده است. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، باید بگوییم فیلمبرداری هاکای در آوریل سال جاری میلادی به انتها رسیده بود اما سازندگان بنا به دلایلی تصمیم گرفتند برخی صحنه‌ها را دوباره ضبط کنند. در ضمن، اینکه فی دیگر جلوی دوربین نمی‌رود، به معنای تمام شدن فیلمبرداری مجدد نیست. به هر حال، ممکن است دیگر بازیگران همچنان مشغول ضبط باشند.

کازی ملقب به کلاون، یک مزدور بوده که بارها مقابل کلینت بارتون ایستاده و با او درگیر شده است. او اصالتا لهستانی بوده و در یک سیرک کار می‌کرد. پس از مرگ تمامی اعضای سیرک، به ایالات متحده آمریکا مهاجرت می‌کند. اتفاقات تلخ در آنجا هم ادامه یافته و او را به سمت تبدیل شدن به یک شرور سوق می‌دهند. در حال حاضر مشخص نیست کازی روی پرده نقره‌ای هم چنین سرنوشتی دارد یا خیر.

در شرایطی که مدت زیادی با زمان پخش اولین قسمت هاکای فاصله نداریم، اطلاعات دقیقی از داستان موجود نیست. تنها می‌دانیم کلینت بارتون طی اتفاقاتی با کیت بیشاپ ملاقات کرده و تصمیم می‌گیرد آموزش او را بر عهده بگیرد. هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) نقش بیشاپ را ایفا کرده است.

پخش هفتگی سریال Hawkeye از تاریخ ۳ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۴ نوامبر) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا