داستان Hawkeye در چه بازه‌ی زمانی‌ای روایت می‌شود؟

انتشار تصویری تازه از پشت صحنه

داستان Hawkeye

به لطف تصویری که جرمی رنر بازیگر و خواننده‌ی آمریکایی در حساب توییتری خود به اشتراک گذاشته، حدودا می‌دانیم داستان Hawkeye در چه بازه‌ی زمانی‌ای روایت می‌شود.

خط داستانی سنگ‌های ابدیت با اکران Spider-man: Far From Home و پس از حدودا ۱۲ سال به پایان رسید. این اتفاق با اتمام فاز سوم دنیای سینمایی مارول و همچنین مرگ شخصیت‌های مهمی از جمله بلک ویدو و آیرون من همراه بود. استودیوی آمریکایی نه تنها در نظر دارد شخصیت‌های جدیدی را معرفی کند، بلکه می‌خواهد تغییر مهمی را در نحوه‌ی روایت داستان‌ها به وجود بیاورد. مارول پیش از این تنها به فیلم‌های سینمایی تکیه کرده بود اما در فاز جدید شاهد ساخت و انتشار فیلم و سریال‌هایی خواهیم بود که از لحاظ داستانی ارتباط تناتنگی با یکدیگر دارند. یکی از سریال‌های در دست ساخت، Hawkeye نام دارد.

با توجه به اطلاعاتی که از نخستین سریال اختصاصی هاکای در دسترس قرار دارد، کلینت بارتون در ماجراجویی خود تنها نبوده و کیت بیشاپ او را همراهی می‌کند. مارول هیچ گونه جزئیاتی را از داستان به اشتراک نگذاشته اما طبق کمیک بوک‌ها، کیت یک دختر نوجوان است که پس از پی بردن به ارتباط پدرش با خلافکاران و همچنین آزار دیدن در خیابان، تصمیم می‌گیرد مهارت‌های لازم برای دفاع از خود و همچنین مردم عادی را یاد بگیرد. اتخاذ چنین تصمیمی نهایتا به ملاقات با هاکای و همکاری با او ختم می‌شود. کیت پس از کلینت بارتون دومین شخصی است که از هویت هاکای برای مبارزه با جنایتکاران و شروران استفاده می‌کند.

جرمی رنر (Jeremy Renner) بازیگر و خواننده‌ی آمریکایی چندی پیش تصویری را در حساب کاربری خود به اشتراک گذاشت که اطلاعات تازه‌ای را از داستان Hawkeye فاش می‌کند. این عکس رنر را در حالی نشان می‌دهد که در اتاق گریم بوده و تتوی معروف رونین روی دستش مشاهده می‌شود. با در نظر گرفتن این موضوع، حالا می‌توان با اطمینان گفت داستان سریال پس از Avengers: Endgame (سال ۲۰۲۳ میلادی) روایت می‌شود؛ زیرا تتوی مزبور در جریان این فیلم رخ داده بود. علاوه بر این، تتوی رونین چندان محو نشده که نشان می‌دهد مدت زیادی از اتفاقات Endgame نمی‌گذرد. در ادامه می‌توانید تصویر مورد بحث را مشاهده کنید:

در پایان Avengers: Infinity War، تانوس موفق شد تمامی سنگ‌های ابدیت را به دست آورده و به واسطه‌ی یک بشکن، نیمی از جمعیت زمین را به صورت تصادفی محو کند. در پی این اقدام، تمامی اعضای خانواده‌ی کلینت بارتون جز خودش از بین رفتند. هاکای معتقد بود اعضای خانواده‌اش سزاوار نابودی نبوده و گروه‌های تبهکاری باید به جای آن‌ها به چنین سرنوشتی دچار می‌شدند. عصبانیت و خشم موجود در کلینت به تتو روی دست سمت چپ و همچنین خلق یک هویت تازه به نام رونین منجر شد که تنها خلافکارها را به کام مرگ می‌فرستاد.

به غیر از جرمی رنر و هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) حضور چند بازیگر دیگر هم در Hawkeye قطعی شده است. با توجه به به اندک اطلاعات موجود، علاکوا کاکس (Alaqua Cox) نقش اکو، تونی دالتون (Tony Dalton) نقش سوردمن، فرا فری (Fra Fee) نقش کازی و ورا فارمیگا (Vera Farmiga) هم نقش النور بیشاپ را جلوی دوربین ایفا می‌کند. در ضمن، زمان پخش به صورت دقیق مشخص نشده اما انتظار می‌رود نخستین قسمت این سریال اواخر سال آتی میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا