1%
  • 0/10

جزئیات زیادی از بازی نقش آفرینی Harry Potter لو رفت

از نام بازی تا جزئیات داستان و سیستم مبارزات!

جزئیات زیادی از بازی نقش آفرینی Harry Potter لو رفت ۰ ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
اطلاعات جدید بازی Harry Potter RPG

اطلاعات جدیدی از بازی نقش آفرینی Harry Potter، مثل نام آن و یک سری جزئیات از داستان و گیم‌پلی به بیرون درز پیدا کرده است.

چند سال قبل، یک تریلر با حال و هوای دنیای جادوگری (Wizarding World) به بیرون درز پیدا کرد و در پی آن شاهد سکوت خبری مرگباری بودیم، به طوری که برخی از طرفداران این تریلر را ساختگی و فاقد هر گونه ارزشی دانستند. با این حال، چند ماه قبل، یکی از لیکرها اعلام کرد که شرکت برادران وارنر (Warner Bros) قبل از همه‌گیری ویروس کرونا قصد داشته تا علاوه بر عناوینی همچون، بازی جدید بتمن و ساخته‌ی جدید استودیو راک‌استدی (Rocksteady)، از بازی جدید هری پاتر که اثری در سبک نقش آفرینی است، رونمایی کند. حالا در پی همین اخبار، شاهد لو رفتن اطلاعات جدیدتری از این بازی مرموز هستیم.

بازی Harry Potter RPG، که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است، از سال ۲۰۱۷ توسط استودیو اولانچ (Avalaunche) در دست ساخت قرار دارد. این اطلاعات توسط یکی از کاربران سایت ردیت که با شرکت ناشر برادران وارنر همکاری دارد، مطرح شده‌اند. با این حال، نمی‌توان با قاطعیت مهر تایید را بر حرف‌های این شخص زد و تا زمان معرفی رسمی بازی این اطلاعات در حد شایعه باقی خواهند ماند.

بر اساس این گزارش، در نام این بازی هیچ‌گونه اثری از هری پاتر نخواهد بود و تحت عنوان Hogwarts: A Dark Legacy معرفی و عرضه خواهد شد. در این بازی شما به عنوان یکی از دانش آموزان مدرسه‌ی جادوگری هاگوارتز شروع به تحصیل و تا زمان فارغ‌التحصیل شدن در آنجا خواهید ماند. در ابتدا شما باید کاراکتر خودتان را طراحی کنید. شما می‌توانید جنسیت کاراکتر خودتان را به دلخواه تعیین و سپس ظاهر او را شخصی سازی کنید. همچنین، شما باید کاراکتر خودتان را بر اساس یکی از سه دسته خون اصیل، ماگل‌زاده (کسانی که پدر و مادرانشان جادوگر نیستند) و یا دو رگه انتخاب کنید.

در ادامه، این لیکر مدعی شده است که بازی جدید دنیای جادوگری احتمالا رده‌ی سنی M (بالای ۱۷ سال) یا در کمترین حالت رده‌ی سنی T (بالای ۱۲ سال) را دریافت خواهد کرد. از دلایل این امر می‌توان به ماجراهای عاشقانه‌ای که طی داستان بازی وجود خواهند داشت، اشاره کرد.

داستان بازی، بعد از وقایع رخ داده در کتاب جریان دارد و با این حساب می‌توان گفت که شما نمی‌توانید با اشخاصی مثل ولدمورت رو به رو شوید، با این حال بازی خالی از دشمن نخواهد بود و در Dark Legacy هم شما با یک نفر که اشرار کوچک را رهبری می‌کند، مواجه خواهید شد. جهان بازی، بر پایه‌ی داستان کتاب‌ها پی ریزی شده و دارای چهار منطقه‌ی مختلف است که سه‌تای آن را هاگوارتز، هاگزمید و وزارت سحر و جادو تشکیل خواهد داد. در این مناطق شما با NPC‌های مختلفی برخورد خواهید کرد و در صورت دلخواه می‌توانید ماموریت‌های جانبی که آنها به شما می‌دهند را تجربه کنید.

به عنوان یک بازی نقش آفرینی، Dark Legacy هم دارای درخت مهارت خواهد بود. بر اساس گزارش‌های این فاش‌کننده‌ی اطلاعات، درخت مهارت بازی دارای پنج شاخه‌ی مختلف است که برخی از آنها را جادوهای خوب و برخی از آن‌ها را افسون‌های شیطانی تشکیل می‌دهند. البته، این لیکر مدعی شده که شما هر افسون ممنوع و بدی را نمی‌توانید دریافت کنید.

مبارزات در بازی، بر پایه‌ی تاکتیک و مدیریت انرژی و نیروی خودتان خواهد بود. شما در بازی باید به نبرد و تقابل با موجودات مختلف دنیای هری پاتر و همچنین، دیگر جادوگران بپردازید. بر اساس این گزارش، یک سیستم نمسیس مشابه بازی Shadow of Mordor در این اثر پیاده‌سازی شده است. در بازی شما حق انتخاب‌های زیادی خواهید داشت و جالب است بدانید که این سیستم به طوری پیاده سازی شده که هر گیمر روند متفاوتی نسبت به دیگر بازیکن را در بازی طی کند. همچنین، یک سری مراحل جانبی مثل انجام مسابقات کوییدیچ یا کارت بازی که مشابه مراحل Gwent در بازی Witcher 3 بودند را در Dark Legacy خوهیم داشت.

با توجه به گزارش‌ها و شواهد، به نظر می‌رسد که بازی بین نیمه‌ی مرداد تا اوایل شهریور به صورت رسمی معرفی خواهد شد و بین خرداد تا تیر ماه سال آینده، به صورت رسمی برای کنسول‌های نسل فعلی، نسل بعدی و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments