1%
  • 0/10

قدرت هارلی کوئین در مولتی‌ورس، باعث کشته شدن یک گروه از ابرقهرمانان شد

دردسرهای هارلی تمامی ندارد!

قدرت هارلی کوئین در مولتی‌ورس، باعث کشته شدن یک گروه از ابرقهرمانان شد ۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ دی‌سی کپی لینک
قدرت هارلی کوئین در مولتی‌ورس

یک تیم بزرگ از ابرقهرمانان به تازگی کاملا نابود شدند و قدرت هارلی کوئین در مولتی‌ورس باعث مرگ این گروه شد. مولتی‌ورس به طور کلی به این معنی‌است که برای هر شخصیت دنیاهای مختلفی و داستان‌های مختلفی وجود دارد و دنیای DC می‌تواند در گستره بسیار بزرگی گسترش یابد. همچنین در داستان‌های مختلفی، نبردهای بین خیر و شر خود ممکن است خطرات کمتری داشته باشند، با این حال این مسئله باعث هرج و مرج کمتری در این دنیا نمی‌شود و هر لحظه امکان دارد یک اتفاق کل جهان را به هم بریزد. 

برای مثال قدرتی که هارلی کوئین به صورت تصادفی در مولتی‌ورس به دست آورده باعث به هم ریختگی زیادی در جهان شد. در شماره ۳۰ کمیک Harley Quinn، رفتار هارلی کوئین باعث به هم ریختگی زمین-۲۶ شده و Captain Carrot را به صورت عجیب و غیرقابل بازگشتی آشفته و خطرناک کرده است. داستان فعلی این کمیک حول محور قدرت تصادفی هارلی میچرخد، که به صورت عجیبی توانایی بیرون کشیدن اشیاء از زمان و مکان در سراسر جهان چندگانه را به دست آورده است. اول به نظر می‌رسید که هارلی توانایی خاصی را در دست ندارد و توانست یک ماهی مرموز را از زمین-۲۶ بیرون بکشد. 

بعدا متوجه شدیم که این ماهی Vorpal Fish نام داشته و سلاحی بسیار قدرتمند از جهنم زمین-۲۶ بوده است. زمین-۲۶ دنیایی برای شخصیت‌های انسانی مانند خدمه باغ‌وحش است و ابرقهرمانان این زمین به رهبری Captain Carrot، فست بک (Fastback)، رابرداک (Rubberduck)، یانکی پودل (Yankee Poodle)، الی کت-ابرا (Alley-Kat-Abra)، پیگ آیرون (Pig Iron) و لیتل چیز(Little Cheese) بود و این تیم ابرقهرمانان حیوانات کارتونی در طول سال‌ها با انواع تهدیدات احمقانه و در عین حال خطرناک روبرو شده‌اند.

آخرین تهدید آنها یک نوع Darkseid است که Backseid شناخته می‌شود و تنها امید این تیم Vorpal Fish بود. اما در یک لحظه حیاتی، Vorpal Fish از دستان Captain Carrot ناپدید شده و باعث دستگیری قهرمان توسط Backseid، و همچنین هم تیمی‌هایش را در معرض یک حمله ناگهانی قرار می‌دهد که ظاهراً همه آنها را می‌کشد. در زمانی که هارلی می رسد تا راهی برای جبران آنچه اتفاق افتاده پیدا کند، متوجه می شود که Captain Carrot دلشکسته و پر از خشم در سوگ هم تیمی‌هایش است. در همین حال، بقیه جهان تحت کنترل Backseid قرار گرفته است. 

سرنوشت خدمه باغ‌وحش یک داستان غم‌انگیز برای قهرمانان زمین-۲۶ است که ظاهراً به‌طور ناگهانی هزینه زیادی را برای Justice League آنها متحمل شده است. این اولین باری نیست که دنیای Captain Carrot به سمت تاریکی می‌رود، اما اینبار خطر، یک نتیجه بالقوه مرگبارتر دارد. کاپیتان هویج در عواقب آن بسیار تهاجمی‌تر عمل کرده و به هارلی حمله می‌کند و مرگ هارلی کوئین را احتمالی می‌کند. از این هم بدتر، Captain Carrot برای جهان چندگانه اهمیت بیشتری دارد تا اینکه فقط سوپرمن زمین-۲۶ باشد عضو Justice Incarnate هم هست، تیمی از قهرمانان دنیاهای دیگر که از دنیاهای متعددی محافظت می‌کنند. توانایی های او به او ماندگاری به سبک کارتونی می‌دهد که بارها به تیم خدمت کرده است و نقش‌های مهمی در رویدادهایی مانند Dark Nights: Death Metal و Dark Crisis ایفا کرده است.مشکل روحی کاپیتان هویج توسط اقدامات هارلی می‌تواند عضوی از Justice Incarnate را کنار بگذارد، که ضربه‌ای بزرگ به پتانسیل تیم خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments